| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Communicatieplatform | HART |
| Voorwaarde | nieuw en van oorsprong |
| Voedingsdruk | 20 - 100 Psi (1.4 7 Bar) |
| Modelnummer | SVI1000 |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Temperatuur van media | Normale temperatuur |
| Materiaal van het lichaam | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Portgrootte | 1/2 „; 3/8“; 1 „ |
| Instellingspunt | 4 tot 20 mA |
|---|---|
| Valveverplaatsing | 3.6 tot 300 mm |
| Openingshoek | 24 aan 100° |
| Materiaal | Staal |
| communicatie | HART® veldcommunicatieprotocol |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Modelnummer | 3582i |
| zeehond | NBR, EPDM, FKM |
| Werkcyclus | 100% ononderbroken classificatie |
| Communicatieprotocol | 4-20 MA HART |
|---|---|
| Gegevensinterface | Bedraad |
| Diagnostiek | Ja |
| Ingangssignaal | Elektrisch |
| Maximale uitlaatdruk | 145 psig |
| Modelnummer | Tzidc-200 |
|---|---|
| De Grenzen van de opslagtemperatuur | -58°F aan 200°F (- 50°C aan 93°C) |
| Relatieve Vochtigheid | 10 aan non-condensing 90% |
| Snelle Voorbijgaande Uitbarsting | Geen effect bij 2 kV |
| Aangepaste steun | OEM, ODM, OBM |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Temperatuurbereik | -320 tot +842 °F (-196 tot +450 °C) |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM-producten |
| Grootte | 1/2 |
| Verwarmingsjas | Klasse 150 |
| Verpakking Details | Kartonnen doos + bescherming |
|---|---|
| Levertijd | 60-90 dagen |
| Betalingscondities | T/t |
| Levering vermogen | 500 eenheden per jaar |
| Plaats van herkomst | Verenigde Staten |
| Model Number | SVI2/SVI3/SVI1000 |
|---|---|
| Storage Temperature Limits | -58°F to 200°F (-50°C to 93°C) |
| Relative Humidity | 10 to 90% non-condensing |
| Fast Transient Burst | No effect at 2 kV |
| Customized support | OEM, ODM, OBM |
| Gewicht | 3,5 kg |
|---|---|
| Voltagevoorziening (maximaal) | 30 Vdc |
| Minimale vereiste werkstroom | 3.6 mA |
| Herhaalbaarheid | <0,25% |
| Invoersignaalbereik | 4 - 20 mA HART |