| Bewegingstype | Lineair/Roterend |
|---|---|
| Acteertype | Enkele / dubbel |
| Devel druk | 0,14 tot 0,7 MPa (1,4 tot 7 bar) |
| Buisingang | G 1/2 of 1/2 NPT of M20x1,5P |
| Luchtverbinding | Rc 1/4 of 1/4 NPT of G 1/4 |
| Communicatieprotocol | Hart, 4-20MA analoog |
|---|---|
| Maximale uitlaatdruk | 101 psig |
| Leveringsmedia | Lucht, niet -corrosief gas |
| Diagnostiek | Ja |
| Verpakking Details | Kartonnen doos/houten kist |
| Certificeringen | ATEX, FM, IEC en CSA-goedkeuringen. |
|---|---|
| Handwieloperatie | Handleiding |
| Uitgangssnelheid | 4 tot 180 Rpm |
| Versie voor langere looptijd | S2 - 30 minuten werk |
| Garantie | 1 jaar |
| Temperatuurbereik | -40... +85 °C / -40... +185 °F, standaardversie |
|---|---|
| Mededeling | In een deksel |
| Beschermingsklasse | IP66 / NEMA 4X behuizing |
| Diagnostiek | Ja |
| Levering van stroom | Lusvoeding, 4-20 mA |
| Behuizingsmateriaal | Gechromateerd aluminium met laag kopergehalte (ASTM A360) |
|---|---|
| Beschermingsgraad | IP66/NEMA 4x |
| Gewicht | 2 kg (4,5 pond) |
| Ingangsvermogen/signaal | 3,2-24 mA; Naleving: 9 VDC bij 20 mA, 11 VDC bij 4 mA |
| Optionele uitgangen | Twee solid-state schakelaars (1A/30 VDC); 4-20 mA positie opnieuw verzenden |
| Garantie | 3 jaar |
|---|---|
| Modelnummer | DVC2000 |
| Inputsignaal | Elektrisch |
| Opzettend Type | Opgezette integraal |
| Procesbeheersing | Stroom, Druk, Temperatuur, Niveau |
| Type | Onbalans plug-type |
|---|---|
| Lichaamsgrootte | 1/2"--8" (15A~200A DN15~DN200) |
| Plugvorm | P-poort enkel zittend, Q-poort enkel zittend, lineair, aan-uit |
| Lichaamswaarde | JIS 10K,20K,30K,40K; ANSI-klasse 150.300.600; PN 16,40,63,100 |
| Materiaal behuizing en motorkap | SCPH21/WC6, SCPH32/WC9, enz. gelegeerde staalsoorten |
| Mededeling | STICHTING Veldbus (ITK 5.1) |
|---|---|
| Ingangssignaal | Busvoeding, 9-32 V DC |
| Type aandrijving | Enkel-/dubbelwerkend, lineair/roterend |
| Slag bereik | 3-130 mm (lineair) / 30-100° (roterend) |
| Luchttoevoer | 30-150 psig (2-10 bar) |
| Modelnummer | Tzidc-200 |
|---|---|
| De Grenzen van de opslagtemperatuur | -58°F aan 200°F (- 50°C aan 93°C) |
| Relatieve Vochtigheid | 10 aan non-condensing 90% |
| Snelle Voorbijgaande Uitbarsting | Geen effect bij 2 kV |
| Aangepaste steun | OEM, ODM, OBM |
| Process Control | Flow, Pressure, Temperature, Level |
|---|---|
| Diagnostiek | - Ja, dat klopt. |
| Stroombron | Lokaal |
| Area Classification | Explosion Proof, Intrinsically Safe, FISCO, Type N, Flame Proof, Non-incendive For FM |
| Communication Protocol | 4-20 MA HART |