| Kleur | Grijs |
|---|---|
| Werkwijze | Dubbel optreden |
| Herhaalbaarheid | ≤ 0,25% |
| Temperatuur | -40 ° +85 ° |
| Leveringsmedia | Luchtgas |
| Verpakking Details | Kartonnen doos + bescherming |
|---|---|
| Levertijd | 45-70 werkdagen |
| Betalingscondities | T/t |
| Levering vermogen | 1000 sets per jaar |
| Merknaam | Flowserve |
| Lichaamstype | 3/4"(20A)-8"(200A), 2"(50A)-6"(150A), 1/2"(15A)-12"(400A) |
|---|---|
| Lichaamscategorie | ANSI-klasse 150-600 JIS 10K-40K |
| Vloeibare temperatuur | -45~+300°C, -196~+538°C |
| Lichaamsmaterialen | SCPH2/WCB, SCS13A/CF8, SCS14A/CF8M, A105, F11, F22, SUS316 ENZ. |
| Materiaal voor het trimmen | SCS14A/CF8M, SCS24, SUS316, SUS316+Stelliet, A105, SUS316+Stelliet |
| Ingangssignaal | 4-20 MA DC |
|---|---|
| Luchttoevoerdruk | 140 tot 700 kPa |
| Communicatiesysteem | Alleen HART6-communicatie |
| Nauwkeurigheid | ±1,0% FS |
| Omgevingstemperatuur | -40 tot +80°C |
| Levering van stroom | 4 tot 20mA, lusgevoed |
|---|---|
| Elektroverbindingen | PF 1/2, NPT 1/2, M20X1.5 |
| Uitgangsbereik | 0-7 bar (0- 100 psi) |
| Devel druk | 1.4 tot 7 bar (20 tot 100 psi) |
| Pneumatische Verbindingen | PT 1/4, NPT 1/4 |
| Diagnostiek | Ja |
|---|---|
| Bouw / Materialen | Aluminium behuizing zonder koper |
| Bedrijfstemperatuur | -50°C tot +85°C |
| Pneumatische werking | Enkel- of dubbelwerkend, fail safe/roterend en lineair |
| Leveringsdruk (single-acting) | 20 tot 100 psi max (1,4 tot 6,9 bar) |
| Gewicht van de kleppositionering | 2,5 kg (5,5 lb) |
|---|---|
| Luchttoevoerdruk | 1,4 tot 7,0 bar |
| Bescherming | IP66 |
| Invoersignaalbereik | 4 - 20 mA HART |
| Verpakking Details | Kartonnen doos/houten kist |
| Luchtverbruik | 0,082 nm³/h @ 4,1 bar (0,048 scfm @ 60 psi) |
|---|---|
| Gevoeligheid | ≤ 0,25 % |
| Communicatie | Hart 6 en 7 |
| Outputluchtcapaciteit | 20,8 nm³/h @ 4.1 bar (12.2 scfm @ 60 psi) |
| Ondersteuning op maat | OEM |
| Acteertype | Enkele / dubbel |
|---|---|
| Ingangssignaal | 4-20 MA DC |
| Devel druk | 0,14 tot 0,7 MPa (1,4 tot 7 bar) |
| Hartinfarct | 10 tot 150 mm / 55 tot 110° |
| Standaard type | -30 tot 85 °C (-22 tot 185 °F) |
| Ingangssignaal | 4-20 MA DC |
|---|---|
| Luchttoevoerdruk | 140 tot 700 kPa |
| Communicatiesysteem | Alleen HART6-communicatie |
| Nauwkeurigheid | ±1,0% FS |
| Omgevingstemperatuur | -40 tot +80°C |