| Bedrijfstemperatuur | -52 tot 85 ° C (-62 tot 185 ° F) |
|---|---|
| Stroomsignaaluitgang | 4 - 20 mA |
| Communicatieprotocol | Hart -protocol |
| Voedingsbereik | 12.5 tot 40 VDC (meestal 24 VDC) |
| Verpakking Details | Kartonnen doos + bescherming |
| Invoersignaalbereik | 4 - 20 mA HART |
|---|---|
| Bescherming | IP66 |
| Luchttoevoerdruk | 1,4 tot 7,0 bar |
| Gewicht van de kleppositionering | 2,5 kg (5,5 lb) |
| Verpakking Details | Kartonnen doos |
| Communicatieprotocol | 4-20 MA HART |
|---|---|
| Diagnostiek | Ja |
| Maximale uitlaatdruk | 145 psig |
| Leveringsmedia | Lucht, aardgas, stikstof |
| Procescontrole | Flow, druk, temperatuur, niveau |
| Behuizingsmateriaal | Gechromateerd aluminium met laag kopergehalte (ASTM A360) |
|---|---|
| Beschermingsgraad | IP66/NEMA 4x |
| Gewicht | 2 kg (4,5 pond) |
| Ingangsvermogen/signaal | 3,2-24 mA; Naleving: 9 VDC bij 20 mA, 11 VDC bij 4 mA |
| Optionele uitgangen | Twee solid-state schakelaars (1A/30 VDC); 4-20 mA positie opnieuw verzenden |
| Temperatuurbereik | -40... +85 °C / -40... +185 °F, standaardversie |
|---|---|
| Beschermingsklasse | IP66 |
| Functie | SIL 2 goedgekeurd apparaat |
| Mededeling | Hart, Foundation Fieldbus, Profibus PA |
| Verpakking Details | Kartonnen doos |
| Invoersignaalbereik | 4 - 20 mA HART |
|---|---|
| Bescherming | IP66 |
| Luchttoevoerdruk | 1,4 tot 7,0 bar |
| Gewicht van de kleppositionering | 2,5 kg (5,5 lb) |
| Verpakking Details | Kartonnen doos |
| Bescherming van de behuizing | IP66 |
|---|---|
| Luchttoevoerdruk | 1.4 tot 7 bar (20 tot 100 psi) |
| Communicatieprotocol | HART (snelweg adresseerbare externe transducer) |
| Ingangssignaal | 4-20 MA DC |
| Omgevingstemperatuurbereik | -40°C tot +80°C (-40°F tot +176°F) |
| Voeding | Tweedraads, 4-20 mA, 10,0 VDC plus lijnverliezen |
|---|---|
| Invoersignaalbereik | 4 - 20 mA |
| Standaardspanning | 10 tot 32 VDC @ 20 mA |
| Effectieve weerstand | 500 Ω @ 20 mA Typisch |
| Communicatie | HART-protocol (alleen Logix 382X) |
| Naam van het product | Samson 3241 Pneumatische controleklep met Vissers3582i digitaal instelmechanisme |
|---|---|
| merk | Samson |
| model | 3222 reeksen |
| Matrial | legering/staal |
| formaat | DN 15 aan DN 50 G ½ aan G 1 |
| Naam | Vissersdvc6200 Instelmechanisme voor ET Controleklep met 667 pneumatische actuator 67CFR filterregel |
|---|---|
| Het Model van het klepinstelmechanisme | DVC6200 |
| Het merk van het klepinstelmechanisme | Vissers |
| Outputdruk | 1/4 intern NPT |
| Instrumentenmacht | 11 tot 30 VDC bij 10 mA |