| Apparatensignaal | Lever 4-20 mA controlesignaal. 24 Vdc voeding. |
|---|---|
| Toepassing | Noodsituatiesluiting |
| pneumatisch | Enkelwerkend |
| Mededeling | Platformhert |
| Temperatuurwaaier | -40°C aan +85°C (- 40°F aan +185°F) |
| Nominale diameter | DN15 ~ DN400 |
|---|---|
| Verbinding | met een gewicht van niet meer dan 50 g/m2 |
| Media | Stoomluchtgas |
| Balg -type | Verpakkingsdoos dubbele afdichting, afdichting voor zeer giftige, diepgekoelde media |
| Rijwijzen | pneumatisch diafragma type, pneumatisch zuiger type |
| Kleptype | Kogelkraan |
|---|---|
| naam | Van de het roestvrije staalklep AKH2 van Flowservekogelkleppen de controleklep met het instelmechani |
| model | AKH2A |
| Subtype | Gevoerd |
| Grootte | DN 15 tot 350 NP aan 14 |
| Naam | Van de het roestvrije staalklep AKH5 van Flowservekogelkleppen de controleklep met het instelmechani |
|---|---|
| Merk | Atomac |
| Model | AKH5 |
| Subtype | Gevoerd |
| Kleptype | Kogelklep |
| Naam | Chinese Controleklep met het Digitale Instelmechanisme van Flowserve 520MD |
|---|---|
| Merk | Flowserve |
| Model | 520MD |
| Materialen | Aluminium |
| De waaier van het inputsignaal | 4 - 20 mA |
| NAAM | De Flowservekogelkleppen AKH6 voerden volledig de controleklep van het Tankafvoerkanaal met het inst |
|---|---|
| Merk | Atomac |
| Model | AKH6 volledig Gevoerd Tankafvoerkanaal |
| Subtype | Gevoerd |
| Kleptype | Kogelklep |
| NAAM | De klep van de de kleppendurco TX3 controle van vlinderl met logix 420 digitaal instelmechanisme voo |
|---|---|
| Model | TX3 |
| Kleptype | Vleugelklep |
| Subtype | Drievoudig-compensatie |
| Grootte | DN 80 tot 1500 NPS 3 tot 60 |
| Naam | Chinese Controleklep met Intelligent de Klepcontrolemechanisme van Neles ND9000 |
|---|---|
| Model | ND9000 |
| Merk | Neles |
| actie | Dubbel of enig acteren |
| Leveringsdruk | 1.4-8bar |
| NAAM | Valtekteken 200 de klep van de bolcontrole met valtek-Bètainstelmechanisme |
|---|---|
| Merk | Valtek |
| Model | Teken 200 |
| Kleptype | Lineaire Controle |
| Subtype | Lineaire Bol/Hoek |
| Product Name | Chinese elektrische regelklep met Peckmony Multi-turn Electric Actuator Series PWMON voor waterbehan |
|---|---|
| Merken | Peckmony |
| Model | PWMON |
| Artikel 2 | legering/staal |
| Stylus van de klep | Verstuiver |