| Voorwaarde | Nieuw origineel |
|---|---|
| Functie | kleppositieregelaar |
| Voorraad | op voorraad |
| type | Klepstandsteller, pneumatische actuator, kleplichaam |
| Verpakking Details | Op basis van vraag |
| Ingangssignaal | 4-20mA DC elektrisch signaal voor stabiele controle |
|---|---|
| Uitgangssignaal | 0,2-1,0 bar proportioneel pneumatisch signaal |
| Montagetype | Flexibele directe of beugelmontageopties |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot +60°C voor zwaar industrieel gebruik |
| Luchtverbruik | Laag luchtverlies voor lagere operationele kosten |
| Voorwaarde | Nieuw origineel |
|---|---|
| Functie | kleppositieregelaar |
| Voorraad | op voorraad |
| type | Klepstandsteller, pneumatische actuator, kleplichaam |
| Verpakking Details | Op basis van vraag |
| Productnaam | Origineel flowserveinstelmechanisme UAS Logix 3200 instelmechanisme van de M.D. het pneumatische dig |
|---|---|
| Model | SA/CL |
| Temperatuur van Media | Op hoge temperatuur |
| Druk | Hoge druk |
| Werkende Temperatuur | -20 aan 55°C (- 4 aan 122°F) |
| Productnaam | Originele Flowserve positioner UAS Logix 3200 MD Pneumatische digitale kleppositioner met veel voorr |
|---|---|
| Model | SA/CL |
| temperatuur van media | Hoge temperatuur |
| Druk | Hoge druk |
| Bedrijfstemperatuur | -20 tot 55 ° C (-4 tot 122 ° F) |
| Product Name | Originele flowserve positioner UAS Logix 3200 MD pneumatische digitale ventiel positioner met veel v |
|---|---|
| Model | SA/CL |
| Temperatuur van de media | Hoge temperatuur |
| Druk | Hoge druk |
| Bedrijfstemperatuur | -20 aan 55°C (- 4 aan 122°F) |
| Merknaam | Samson |
|---|---|
| Modelnummer | 3241 |
| Temperatuur van het medium | Temperatuur op hoge temperatuur, Middelgrote |
| Media | Gas |
| Grootte | 1/2“ aan 12“ |
| Productnaam | samson Controlekleppen 3241 bolklep met Pneumatisch Actuator 3277 en 3725 instelmechanisme 4708 rege |
|---|---|
| Model | 3241 |
| Drukclassificatie | Klasse 125 aan Klasse 300 |
| Merk | samson |
| Levering | Pneumatisch |
| Productnaam | China Quick-Change pneumatische regelklep met één zitplaats |
|---|---|
| Temperatuur van de media | Laagtemperatuur, hoogtemperatuur, andere |
| Media | Meerdere media |
| Werkdrukbereik | Aangepast |
| Nominale druk | Klasse 150;PN10,16,20,25 |
| Productnaam | Origineel flowserveinstelmechanisme UAS Logix 3200 instelmechanisme van de M.D. het pneumatische dig |
|---|---|
| Model | SA/CL |
| Temperatuur van media | Op hoge temperatuur |
| Druk | Hoge druk |
| Werkende temperatuur | -20 aan 55°C (- 4 aan 122°F) |