| Productnaam | Fisher DVC2000 klepstandsteller en Chinese pneumatische regelklep |
|---|---|
| Gegevensinterface | Bedraad |
| Diagnostiek | - Ja, dat klopt. |
| Montage-type | Integral gemonteerd |
| Leveringsmedia | Lucht, niet corrosief gas |
| Naam | Instelmechanisme van de Masoneilansvi3 het Digitale Klep |
|---|---|
| Merk | Masoneilan |
| Model | SVI3 |
| Gewicht | 3.3kg |
| Bouw/Materialen | Koper-vrije Aluminiumhuisvesting |
| Productnaam | Fisher DVC6200 ventielpositionair en China pneumatische regelklep |
|---|---|
| Gegevensinterface | Bedraad |
| Diagnostiek | Ja |
| Leveringsmedia | Lucht, Aardgas, Stikstof |
| Invoersignaal | Elektrisch |
| Productnaam | Grootdiameter vlinderklep met rotork IQ3 elektrische actuator en IB versnellingsbak |
|---|---|
| Merken | ROTORK |
| Model | Rom Rompak |
| Artikel 2 | legering/staal |
| Stylus van de klep | Verstuiver |
| Productnaam | ROTORK ROMpak Elektrische Aandrijvingen met Chinese Merk Regelklep driewegklep |
|---|---|
| Merken | ROTORK |
| Model | Rom Rompak |
| Artikel 2 | legering/staal |
| Stylus van de klep | Verstuiver |
| Type | Globe-regelklep met enkele zitting |
|---|---|
| Nominale maat | DN32~600 (1 1/4"~24") |
| Drukclassificatie | Klasse 150~2500, PN16~420 |
| Verbindingstype | Flens, SW, BW |
| Flensgezichtstype | FF, RF, RJ, TG, MFM |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM's |
|---|---|
| Afwijking | ≤ 1% |
| Kracht | Pneumatische |
| Hysteresis | ≤ 0,3 % |
| Temperatuur van het medium | Temperatuur op hoge temperatuur, Lage, Middelgrote Temperatuur, Normale Temperatuur |
| Advanced Self‑Diagnostics | Continuous monitoring of valve deviation, supply pressure, and internal health |
|---|---|
| Operating Temperature | –40 °C to +85 °C |
| Housing Material | Aluminum alloy with corrosion‑resistant coating |
| Wide Supply Pressure Range | 20–100 psi (1.4–6.9 bar) for versatile actuator compatibility |
| Explosion‑Proof Rating | Class I Div 1 (NEC), ATEX Zone 1 |
| Inputsignaal | 3-15psi |
|---|---|
| Leveringsdruk | 3-15psi |
| productnaam | Het Instelmechanisme van de controleklep |
| Klepgrootte | 1/22 Duim |
| Type | Pneumatisch |
| Type | Digitale positioner |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Toepassing | Elektropneumatische kleppositionator |
| Type voorwerp van het apparaat | SIPART PS2 Valve Positioner |
| Protocol | HERT |