| Grade van bescherming | IP 66 |
|---|---|
| Gevoeligheid | ≤ 0.1% |
| Ladingsimpedantie | Max. 6,3 V (overeenkomend met 315 Ω bij 20 MA) |
| Modelnummer | 3725 Positioner |
| Huizen | Polyphthalamide (PPA) |
| Slaglengte | 0100mm |
|---|---|
| Leveringsdruk | 3-15psi |
| Klepgrootte | 1/22 Duim |
| Nauwkeurigheid | ±0.2% van Spanwijdte |
| Vochtigheidswaaier | – 40 aan 85ºC (- 40 aan 185ºF) |
| Spanning | 110 V/220 V |
|---|---|
| Haven | Hoofdhavens in China |
| Communicatieprotocol | HART |
| Aard van de aandrijver | 160 Cm2 · 320 Cm2 |
| Connectin | 1/4 NPT |
| Voltagevoorziening (maximaal) | 30 Vdc |
|---|---|
| Positiecontrole | Throttling Control, aan/uit |
| Vochtigheid | 0-100% Niet-condenserend |
| Communicatieprotocol | In een deksel |
| Shell-materiaal | Industriële aluminiumbehuizing |
| Grade van bescherming | IP 66 |
|---|---|
| Gevoeligheid | ≤ 0.1% |
| Ladingsimpedantie | Max. 6,3 V (overeenkomend met 315 Ω bij 20 MA) |
| Modelnummer | 3725 Positioner |
| Huizen | Polyphthalamide (PPA) |
| Voltagevoorziening (maximaal) | 30 Vdc |
|---|---|
| Positiecontrole | Throttling Control, aan/uit |
| Vochtigheid | 0-100% Niet-condenserend |
| Communicatieprotocol | In een deksel |
| Shell-materiaal | Industriële aluminiumbehuizing |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Structureel ontwerp | digitale, elektropneumatische klepstandsteller |
| Werkingsmodus | Enkelwerkend, dubbelwerkend |
| Montagepositie | Elk |
| Opties instellen | Via display en drukknoppen |
| Type | 3582I |
|---|---|
| Communicatie Protocol | 4-20mA Analogon |
| Gegevensinterface | Getelegrafeerd |
| Diagnose | Nr |
| Inputsignaal | elektrisch |
| Geschatte stroomcoëfficiënt | Maximumcv-Waarde van 470 |
|---|---|
| Klepverbinding | ISO 5211 Directe Steun of VDI/VDE 3845 die met Adapter opzetten |
| Materiaal | Aluminiumlegering of Roestvrij staal |
| De waaier van de klepreis | 10 mm tot 100 mm |
| Afwijking op het absolute nulpunt | Minder dan 0,1% van de Maximumreiswaarde |
| Temperature | ≤0.15 %/10 K |
|---|---|
| Model Number | 3730-3 Samson Valve Positioner |
| Media | Gas |
| Sensitivity | ≤0.1 % |
| Hysteresis | ≤0.3 % |