| Productnaam | Masoneilan SVI2 Digitale Valve Positioner |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Kleptype | Lineaire of roterende bewegingsregelaar |
| Herhaalbaarheid | ± 0,3 procent Volledige spanwijdte |
| Stroomvoorziening | 4-20MA |
| Temperatuurbereik | Modelafhankelijk (normaal 18–113 °C) |
|---|---|
| Setpointnauwkeurigheid | ±2–3 °C |
| Drukclassificatie | Tot 10–16 bar (modelafhankelijk) |
| Lichaamsmateriaal | Gietijzer, brons, roestvrij staal |
| Verbindingen | Van een flens voorzien of Ingepast |
| Pneumatiek | Lucht of zoet aardgas |
|---|---|
| Voeding | 4-20mA |
| Verbindingen (Supply and Actuator) | 1/2 "NPT |
| Nauwkeurigheid | ± 0,5% Volledige lengte |
| Ventieltype | regelklep |
| Type | 3620JP |
|---|---|
| Communicatie Protocol | 4-20mA Analogon |
| Gegevensinterface | Getelegrafeerd |
| Diagnose | Nr |
| Inputsignaal | elektrisch |
| Modelnummer | Logix 3200MD Digitale HART Positioner |
|---|---|
| Maximumvoltage | 30.0 VDC |
| Gewicht | 8.3 pond (3,9 kg) Aluminium 20,5 pond (9,3 kg) roestvrij staal |
| Herhaalbaarheid | < 0,05% Volle schaal |
| Stroomvoorziening | Twee draden, 4-20 MA 10,0 tot 30,0 VDC |
| Grootte | 1/2 |
|---|---|
| Verwarmingsjas | Klasse 150 |
| Producten | Regelklep |
| Std. Materialen | Gietijzer, Koolstofstaal, Roestvrij staal, Monel |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM-producten |
| Huismateriaal | Gegooid, poedergeverfd aluminium, roestvrij staal |
|---|---|
| Herhaalbaarheid | < 0,05% Volle schaal |
| Maximale spanning | 30.0 VDC |
| Stroomvoorziening | Twee draden, 4-20 MA 10,0 tot 30,0 VDC |
| Modelnummer | Logix 3200MD Digitale HART Positioner |
| Kleptype | Lineaire of roterende bewegingsregelaar |
|---|---|
| Herhaalbaarheid | ± 0,3 procent Volledige spanwijdte |
| Verplichte eindspanning | 9 VDC bij 20 mA |
| Voeding | 4-20 mA |
| Minimumstroomsignaal | 3.2mA |
| Maximale spanning | 30.0 VDC |
|---|---|
| Standaardspanning | 10.0 VDC @ 20 MA |
| Herhaalbaarheid | < 0,05% Volle schaal |
| Modelnummer | Logix 3200MD Digitale HART Positioner |
| Mededelingen | HART-protocol |
| Model | spirax sarco sp7-10, van SP7-11 en van SP7-12 Slimme klepinstelmechanismen met EZ-controleklep |
|---|---|
| Verbindingstype | draad 2 |
| Outputsignaal | 4 ~ 20 mA gelijkstroom |
| Merk | Spirax Sarco |
| Bus/Sensor | 4-20 mA Zender |