| nominale diameter | DN15~DN600 |
|---|---|
| Inherente Kenmerken | Lineair |
| lekken | 0.01% X Nominale ventielcapaciteit |
| versiering | Excentrische roterende stekker |
| Garantieperiode | 1 jaar |
| Ventieltype | Regelklep onderdeel |
|---|---|
| Ondersteuning op maat | OEM |
| brand name | Fisher |
| Garantie | 1 jaar |
| Modelnummer | DVC6200, DVC2000, 3582, 3610, 3570 |
| Position Control | Throttling Control, On/Off |
|---|---|
| Max Outlet Pressure | 145 Psig |
| Condition | New And Origin |
| Certifications | CSA, FM, ATEX, IECEx, CUTR, Peso, KGS, INMETRO, NEPSI, TIIS, Natural Gas Certified |
| Warranty | one year |
| Ventieltype | Regelklep onderdeel |
|---|---|
| Ondersteuning op maat | OEM |
| brand name | Fisher |
| Garantie | 1 jaar |
| Modelnummer | DVC6200, DVC2000, 3582, 3610, 3570 |
| Productnaam | Origineel flowserveinstelmechanisme UAS Logix 3200 instelmechanisme van de M.D. het pneumatische dig |
|---|---|
| Model | SA/CL |
| Temperatuur van media | Op hoge temperatuur |
| druk | Hoge druk |
| Werkende Temperatuur | -20 aan 55°C (- 4 aan 122°F) |
| Modelnummer | 3730-3 Samson Valve Positioner |
|---|---|
| Media | Gas |
| De richting van de actie | Reversibel |
| Temperatuur | ≤ 0,15 %/10 K |
| Signaalwaaier | 4 tot 20 mA |
| Applicatie | LNG, luchtscheiding, petrochemie |
|---|---|
| Temperatuur van de media | Lage temperatuur |
| Bepaling van de druk | ANSI 150~600, PN16~40 |
| Verstuiver | Meerdere veren pneumatische diafragma-actuator |
| Nominale Grootte | DN80~DN400 |
| Gebiedsclassificatie | Gebiedsclassificatie |
|---|---|
| Optioneel magnetoventil | Met |
| Uitgangssignaal | 4-20 mA |
| Elektroverbindingen | 1/2 NPT interne draad |
| Afwijking | ≤ 1% |
| Communicatieplatform | In een deksel |
|---|---|
| Type | Digitale kleppositieer |
| Devel druk | 20 - 100 psi (1.4 - 7 bar) |
| Garantie | 1 jaar |
| Schaalmateriaal | Industriële aluminiumbehuizing |
| Type | PD DVC6200 SIS |
|---|---|
| Communicatie Protocol | HERT |
| Gegevensinterface | Getelegrafeerd |
| Diagnose | Ja |
| Inputsignaal | Elektrisch, Pneumatisch |