| Gecontroleerde variabele (reiswaaier) | 7,5 tot 60 mm, met hefboomuitbreiding: 7,5 tot 90 mm |
|---|---|
| Signaaldruk pst (output) | Max. 0 tot 6,0 bar (0 tot 90 psi) |
| Kenmerk | Lineair kenmerk |
| Hysterese | < 0=""> |
| Richting van actie | Omkeerbaar |
| Productnaam | De Drukuitrusting van de bot700ptpk2 Pneumatische Test |
|---|---|
| Merk | BOT |
| Model | 700PTPK2 |
| Seat, Hoofdklep | CTFE, Vespel SP21 |
| Bonnet, achter-GLB, Lichaam | Messing, 303 Roestvrij staal, Roestvrij staal 316 |
| Naam van het product | Slim het instelmechanisme elektro pneumatisch instelmechanisme van KOSO PPA801 |
|---|---|
| Merken | KOSO |
| Model | PPA801 |
| Artikel 2 | legering/staal |
| Stylus van de klep | Positioner |
| Verf | Grijze polyurethaan (categorie C4 volgens ISO 12944-2) |
|---|---|
| Certificering van gevaarlijke gebieden | ATEX / FM / CSA / IEC Intrinsic |
| Modelnummer | SVI1000/SVI2/SVI3 |
| Producten | Positioner |
| Omgevingstemperatuurgrenswaarden | -50 °C tot 85 °C (-58 °F tot 185 °F) |
| Type | Digitaal Klepinstelmechanisme |
|---|---|
| Gegevensinterface | Draadloos |
| Montage-type | Integral gemonteerd |
| Positiecontrole | Throttling On/Off Controle, |
| Diagnostiek | - Ja, dat klopt. |
| Kv-stroomfactor (m3/h) | 0.3 M3/h |
|---|---|
| Materialen voor het lichaam | Messing en roestvrij staal |
| Catalogusaantal | 8262H202 / 8262H208 |
| Afmeting van de opening (mm) | 2.4mm/3.2mm/4mm/5.6mm/7mm |
| Max. Vloeistofttemperatuur °C | AC/DC |
| Positiecontrole | Throttling On/Off Controle, |
|---|---|
| Max Outlet Pressure | 145 psig |
| Voorwaarde | nieuw en van oorsprong |
| certificeringen | CSA, FM, ATEX, IECEx, CUTR, Peso, KGS, INMETRO, NEPSI, TIIS, aardgasgecertificeerd |
| Garantie | Eén jaar |
| Position Control | Throttling Control, On/Off |
|---|---|
| Max Outlet Pressure | 145 Psig |
| Condition | New And Origin |
| Certifications | CSA, FM, ATEX, IECEx, CUTR, Peso, KGS, INMETRO, NEPSI, TIIS, Natural Gas Certified |
| Warranty | one year |
| Input Signal | Electric |
|---|---|
| Data Interface | Wired |
| Supply Media | Non Corrosive Gas |
| Process Control | Flow, Pressure, Temperature, Level |
| Position Control | Throttling Control, On/Off |
| Positiecontrole | Throttling Control, aan/uit |
|---|---|
| Procescontrole | Flow, druk, temperatuur, niveau |
| Leveringsmedia | Lucht, aardgas, stikstof |
| Max uitlaatdruk | 145 psig |
| Verpakking Details | Kartonnen doos |