| Type | Digitaal Klepinstelmechanisme |
|---|---|
| Gegevensinterface | Draadloos |
| Montage-type | Integral gemonteerd |
| Positiecontrole | Throttling On/Off Controle, |
| Diagnostiek | - Ja, dat klopt. |
| Kv-stroomfactor (m3/h) | 0.3 M3/h |
|---|---|
| Materialen voor het lichaam | Messing en roestvrij staal |
| Catalogusaantal | 8262H202 / 8262H208 |
| Afmeting van de opening (mm) | 2.4mm/3.2mm/4mm/5.6mm/7mm |
| Max. Vloeistofttemperatuur °C | AC/DC |
| Positiecontrole | Throttling On/Off Controle, |
|---|---|
| Max Outlet Pressure | 145 psig |
| Voorwaarde | nieuw en van oorsprong |
| certificeringen | CSA, FM, ATEX, IECEx, CUTR, Peso, KGS, INMETRO, NEPSI, TIIS, aardgasgecertificeerd |
| Garantie | Eén jaar |
| Position Control | Throttling Control, On/Off |
|---|---|
| Max Outlet Pressure | 145 Psig |
| Condition | New And Origin |
| Certifications | CSA, FM, ATEX, IECEx, CUTR, Peso, KGS, INMETRO, NEPSI, TIIS, Natural Gas Certified |
| Warranty | one year |
| Input Signal | Electric |
|---|---|
| Data Interface | Wired |
| Supply Media | Non Corrosive Gas |
| Process Control | Flow, Pressure, Temperature, Level |
| Position Control | Throttling Control, On/Off |
| Positiecontrole | Throttling Control, aan/uit |
|---|---|
| Procescontrole | Flow, druk, temperatuur, niveau |
| Leveringsmedia | Lucht, aardgas, stikstof |
| Max uitlaatdruk | 145 psig |
| Verpakking Details | Kartonnen doos |
| Signaal - Mededeling | HERT 7 over 4-20mA |
|---|---|
| Diagnostiek | Klepstandstellerdiagnostiek/geavanceerde diagnostiek/online klepdiagnostiek |
| Bouw / Materialen | Kopervrije aluminium behuizing/optionele 316SS-behuizing |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C aan +85°C |
| Pneumatische werking | Enkelwerkend, fail safe/roterend en lineair |
| Productnaam | DVC6200 SIS Digital-instelmechanisme |
|---|---|
| Gegevensinterface | Getelegrafeerd |
| Inputsignaal | Elektrisch, Pneumatisch |
| Maximum Afzetdruk | 145 psi |
| Krachtbron | Lokaal |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Aangepaste steun | OEM, ODM, OBM |
| Temperatuur van Media | Lage Temperatuur, Middelgrote Temperatuur |
| Groottewaaier | 3/4“ door 8“ (20 door 200 mm) |
| Lichaamsmateriaal | koolstofstaal; roestvrij staal; staal-moly |
| Aanhangsel | Buizen- of wandbevestiging |
|---|---|
| Opzettende positie | Verticaal, condensat afvoer naar beneden |
| Omgevingstemperatuur | -40... +60°C |
| Materiaal | Staal |
| Gewicht, ong. | 10,8 kg |