| enkelvoudig gewicht | 5 kg |
|---|---|
| Naam van het product | Digitaal Klepinstelmechanisme |
| Temperatuur | -40 ° +85 ° |
| Herhaalbaarheid | ≤ 0,25% |
| Communicatiemodus | HART 7 |
| Positiecontrole | Throttling On/Off Controle, |
|---|---|
| Max Outlet Pressure | 145 psig |
| Voorwaarde | nieuw en van oorsprong |
| Certificeringen | CSA, FM, ATEX, IECEx, CUTR, Peso, KGS, INMETRO, NEPSI, TIIS, aardgasgecertificeerd |
| Garantie | Eén jaar |
| Productbeschrijving | Compacte, lichtgewicht, hoogwaardige drukreduceerventielen. |
|---|---|
| Drukinstelbereik | Beschikbare bereiken: 5-40 psi / 5-100 psi (0,35-2,8 bar / 0,35-7 bar). |
| Maximale inlaatdrukwaarde | Maximaal 210 psi (1,5 MPa, 15 bar). |
| Filterelement | Gesinterd poreus polyethyleen, filtratiegraad van 5 micron. |
| Verbinding | Standaard 1/4 NPT- of Rc-aansluitingen. |
| INGANGSWEERSTAND | 400 Wmax/20 mA |
|---|---|
| Goedkeuringsinstanties | Intrinsiek veilige CCC |
| Gewicht | 1,7 kg |
| Trillingseigenschappen2G bij 5 tot 400 Hz | 2G bij 5 tot 400 Hz |
| Invoer | 4 tot 20 mA HART-communicatie |
| Type | Digitaal Klepinstelmechanisme |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Modelnummer | SVI1000 |
| Voedingsdruk | 20 - 100 Psi (1.4 7 Bar) |
| Schelpenmateriaal | Industrieel aluminium huis |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM-producten |
|---|---|
| Schelpenmateriaal | Industrieel aluminium huis |
| Type | Positioner |
| Voedingsdruk | 150 PSI |
| Verbinding | Flanke, klem, draad, gezond verstand draad |
| Typeaanduiding | De klep van de veiligheidssluiting of het isoleren van klep |
|---|---|
| Model | RZD - X |
| Werkingsgebied | Grootte: 2“ - 72“; Classificaties: ASME 150 - 2500 of API 3000 - 10000; Hogere drukclassificaties op |
| Liever dan | Kogelklep; Stopklep; Poortklep |
| Typische Toepassingen | Aan-uit- streng-plicht (stroomopwaarts); Snel handelende aan-uit- (HIPPS, ESD); Aan-uit- stroomlijn |
| Certificeringen | ATEX, FM, IEC en CSA-goedkeuringen. |
|---|---|
| Vochtigheidsgrenzen | 100% non-condensing relatieve vochtigheid |
| Omgevingstemperatuur | – 40 aan 85ºC (- 40 aan 185ºF) |
| Garantie | 1 jaar |
| Signaal - Voorraden | 4-20 MA besturingssignaal/geen externe stroom vereist |
| Type | Vleugelkleppen |
|---|---|
| Merknaam | Keystone |
| Model | F990 |
| MOQ | 1 set |
| Grootte | DN15 tot DN300 |
| Media | Chemische vloeistof |
|---|---|
| Lichaamstype | Excentrische segmentkogelkraan |
| Lichaamsgrootte | 1"(25A)~12"(300A) |
| Lichaamscategorie | ANSI-klasse 150~600, JIS 10K~40K |
| Vloeibare temperatuur | -45~+400°C |