| Kenmerken | Eenvoudige inbedrijfstelling met snelle, eenvoudige configuratie |
|---|---|
| Communicatieprotocol | HART |
| Resistentie | 4-20mA, 450 Ohm Invoerweerstand |
| Invoersignaal | Elektrisch |
| Standaardspanning | 10 VDC |
| Invoersignaal | Elektrisch |
|---|---|
| luchtvochtigheid | 0-100% Niet-condenserend |
| Toepassingsindustrie | Mijnbouw Toepassingsindustrie, Pulp & Paper, Staal & Primary Metals, Voedsel & Beverage, Maïs Wet Mi |
| Voltagevoorziening (maximaal) | 30 VDC |
| Positiecontrole | Throttling On/Off Controle, |
| Gewicht | 2 kg (4,5 pond) |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Communicatieplatform | HART |
| Modelnummer | SVI1000 |
| Type | Digitaal Klepinstelmechanisme |
| Voedingsdruk | 20 - 100 Psi (1.4 7 Bar) |
|---|---|
| Type | Digitaal Klepinstelmechanisme |
| Schelpenmateriaal | Industrieel aluminium huis |
| Modelnummer | SVI1000 |
| MCommunicatieplatform | HART |
| Attachment | Pipe or wall mounting |
|---|---|
| Mounting position | Upright, condensate drainage downwards |
| Ambient temperature | -40 … +60°C |
| Material | Steel |
| Weight, approx. | 1.8 kg |
| Luchtverbruik | 0.53 Nm3 /h @ 6 Bar (0,31 SCFM @ 87 Psi) |
|---|---|
| Digitale positioner | 4 - 20 MA (HART) |
| Toepassingsindustrie | Mijnbouw, pulp en papier, staal en primaire metalen, voedsel en dranken, maïs natte malen en ethanol |
| Minimale vereiste werkstroom | -20 °C tot +80 °C (-4 °F tot +178 °F) |
| Kenmerken | Eenvoudige inbedrijfstelling met snelle, eenvoudige configuratie |
| Schelpenmateriaal | Industrieel aluminium huis |
|---|---|
| Type | Digitaal Klepinstelmechanisme |
| Modelnummer | SVI1000 |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Voedingsdruk | 20 - 100 Psi (1.4 7 Bar) |
| Modelnummer | SVI1000 |
|---|---|
| Signaal - Voorraden | 4-20 MA besturingssignaal/geen externe stroom vereist |
| Communicatieplatform | HART |
| Garantie | 1 jaar |
| Voedingsdruk | 20 - 100 Psi (1.4 7 Bar) |
| Terugkoppeling | Met feedback |
|---|---|
| Leveringsmedia | Luchtgas |
| Modelnummer | Fisher DVC6200 |
| Herhaalbaarheid | ≤ 0,25% |
| Subtype | Digitaal |
| Naam van het product | Flowserve 520MD Digitale Valve Positioner |
|---|---|
| Vochtigheid | 0-100% Niet-condenserend |
| Voltagevoorziening (maximaal) | 30 VDC |
| Gewicht van de kleppositionering | 3,5 kg |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM |