| Typeaanduiding | De klep van de veiligheidssluiting of het isoleren van klep |
|---|---|
| Model | RZD - X |
| Werkingsgebied | Grootte: 2“ - 72“; Classificaties: ASME 150 - 2500 of API 3000 - 10000; Hogere drukclassificaties op |
| Liever dan | Kogelklep; Stopklep; Poortklep |
| Typische Toepassingen | Aan-uit- streng-plicht (stroomopwaarts); Snel handelende aan-uit- (HIPPS, ESD); Aan-uit- stroomlijn |
| Certificeringen | ATEX, FM, IEC en CSA-goedkeuringen. |
|---|---|
| Vochtigheidsgrenzen | 100% non-condensing relatieve vochtigheid |
| Omgevingstemperatuur | – 40 aan 85ºC (- 40 aan 185ºF) |
| Garantie | 1 jaar |
| Signaal - Voorraden | 4-20 MA besturingssignaal/geen externe stroom vereist |
| Werktemperatuur | Standaardtemperatuur |
|---|---|
| Stromingskenmerken | Gelijk percentage |
| Controlesignaal | 4-20 mA |
| Drukklasse | Voor de toepassing van deze richtlijn wordt het gebruik van de in bijlage I vermelde chemische stoff |
| Afsluitingsklasse | Klasse IV (FCI 70-2) |
| Type | Vleugelkleppen |
|---|---|
| Merknaam | Keystone |
| Model | F990 |
| MOQ | 1 set |
| Grootte | DN15 tot DN300 |
| Media | Chemische vloeistof |
|---|---|
| Lichaamstype | Excentrische segmentkogelkraan |
| Lichaamsgrootte | 1"(25A)~12"(300A) |
| Lichaamscategorie | ANSI-klasse 150~600, JIS 10K~40K |
| Vloeibare temperatuur | -45~+400°C |
| Producttype | Zuurbestendige kogelkranen |
|---|---|
| Verbindingstype | Klem |
| Volledige boringsgrootte | 1" (25A) ~ 2 1/2" (65A) |
| Gereduceerde boringgrootte | 3" *2 1/2" ~ 4" *3" |
| Lichaamscategorie | ANSI-klasse 150, JIS 10K |
| Productnaam | pneumatische delen ROTORK YTC sptm-V6 Sptm-65V Slimme Positiezender voor klep |
|---|---|
| Merk | ROTORK YTC |
| model | Sptm-V6 Sptm-65V |
| Gevaarlijke Gebiedsclassificatie | Ex h IIC Tx GB |
| Nauwkeurigheid | 0,15 |
| Kenmerken | Eenvoudige inbedrijfstelling met snelle, eenvoudige configuratie |
|---|---|
| Communicatieprotocol | HART |
| Resistentie | 4-20mA, 450 Ohm Invoerweerstand |
| Invoersignaal | Elektrisch |
| Standaardspanning | 10 VDC |
| Invoersignaal | Elektrisch |
|---|---|
| luchtvochtigheid | 0-100% Niet-condenserend |
| Toepassingsindustrie | Mijnbouw Toepassingsindustrie, Pulp & Paper, Staal & Primary Metals, Voedsel & Beverage, Maïs Wet Mi |
| Voltagevoorziening (maximaal) | 30 VDC |
| Positiecontrole | Throttling On/Off Controle, |
| Gewicht | 2 kg (4,5 pond) |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Communicatieplatform | HART |
| Modelnummer | SVI1000 |
| Type | Digitaal Klepinstelmechanisme |