| Type | DVC6200f |
|---|---|
| Communicatie Protocol | STICHTING Fieldbus |
| Gegevensinterface | Getelegrafeerd |
| Diagnose | heb |
| Inputsignaal | Elektro |
| Type | DVC6200p |
|---|---|
| Communicatie Protocol | PROFIBUS |
| Gegevensinterface | Getelegrafeerd |
| Diagnose | heb |
| Inputsignaal | elektrisch |
| Garantieperiode | 1 jaar |
|---|---|
| Afsluitingsklasse | Klasse IV (FCI 70-2) |
| Stromingskenmerken | Gelijk percentage |
| Kritieke Dienst | Vuile dienstverlening, erosie |
| Grootte van de klep | NPS 1, NPS 2 |
| Materiaal | Materiaal |
|---|---|
| Stromingskenmerken | Gelijk percentage |
| Controlesignaal | 4-20 mA |
| Kritieke Dienst | Vuile dienstverlening, erosie |
| Gastoevoerdrukbereik | 140 tot en met 700 KPa |
| Procesbeheersing | Stroom, Druk, Temperatuur, Niveau |
|---|---|
| Minimumstroom | 3.6 MA voor display 3.8 MA voor gebruik |
| Rotatiehoek | Min 2,5° max 100° |
| Controlelop | 4 tot 20 MA |
| Versie | ANSI |
| Aanhangsel | Buizen- of wandbevestiging |
|---|---|
| Montagepositie | Verticaal, condensat afvoer naar beneden |
| omgevingstemperatuur | -40... +60°C |
| Materiaal | Staal |
| Gewicht, ong. | 10,8 kg |
| Uitgangssignaal | Luchtdruk tot 145 psig (10 bar) |
|---|---|
| Rangedown | Tot 10:1 (5:1 voor bereik 1) |
| Standaard of niet-standaard | Standaard |
| Drukomgeving | Atmosferische druk |
| Stroomkarakteristieken | Lineair, gewijzigd Lineair, gewijzigd Eq% |
| Type | DVC6200f |
|---|---|
| Communicatie Protocol | STICHTING Fieldbus |
| Gegevensinterface | Getelegrafeerd |
| Diagnose | heb |
| Inputsignaal | elektrisch |
| Aanhangsel | Buizen- of wandbevestiging |
|---|---|
| Opzettende positie | Verticaal, condensat afvoer naar beneden |
| Omgevingstemperatuur | -40... +60°C |
| Materiaal | Staal |
| Gewicht, ong. | 10,8 kg |
| Aanhangsel | Buizen- of wandbevestiging |
|---|---|
| Opzettende positie | Verticaal, condensat afvoer naar beneden |
| Omgevingstemperatuur | -40... +60°C |
| Materiaal | staal |
| Gewicht, ong. | 10,8 kg |