| Poortgrootte | 1/4 NPT |
|---|---|
| Media -compatibiliteit | Lucht, inert gas, schoon water, lichte olie |
| Maximale media-/omgevingstemperatuur | 149 °F (65 °C) ongeveer |
| Stroomverbruik | ~0,48 W (voor spoel) |
| Voeding/spoelspanning | 24 V DC nominaal |
| Aanhangsel | Buizen- of wandbevestiging |
|---|---|
| Opzettende positie | Verticaal, condensat afvoer naar beneden |
| Omgevingstemperatuur | -40... +60°C |
| Materiaal | Staal |
| Gewicht, ong. | 10,8 kg |
| Communicatieprotocol | 4-20 MA HART |
|---|---|
| Gegevensinterface | Bedraad |
| Diagnostiek | Ja |
| Ingangssignaal | Elektrisch |
| Maximale uitlaatdruk | 145 psig |
| Type | HC DVC6200 |
|---|---|
| Communicatie Protocol | HERT 4-20 mA |
| Gegevensinterface | Getelegrafeerd |
| Diagnose | heb |
| Inputsignaal | Elektro |
| Stroombron | Lokaal |
|---|---|
| Maximale stroom | 30 VDC-conformiteitsspanning |
| Signalcommunicatie | HART 5 of 7 over 4-20mA |
| Stromingskenmerken | Gewijzigd gelijk percentage, lineair |
| Air Supply | 1.4 tot en met 6.0 bar |
| Gewicht | 2,25 kg tot 9,9 kg, afhankelijk van de modelvariant |
|---|---|
| Montage compatibiliteit | Roterende/lineaire actuators |
| Protocollen | Hart 5/7, Foundation Fieldbus, Profibus PA |
| Omgevingstemperatuur | -20 ° C tot +85 ° C (standaard); Opties tot -55 ° C beschikbaar |
| Kleptype | Regelklep |
| Maat | 1 "tot 12" (25 tot 300 mm) |
|---|---|
| Ratings en verbindingen flengt | ANSI 600 - 2500 UNI -DIN 100 - 400; gelast: BW of SW |
| Drukbeoordeling | API 6A 10K of 15K in maten 1 "tot en met 6" |
| Lichaamsmaterialen | koolstofstaal; roestvrij staal; staal-moly |
| Actuators | Model 51/52/53 pneumatische zuiger; Model 87/88 Multi-Spring-opgestopt diafragma; cilinder |
| Behuizing materiaal | Aluminium |
|---|---|
| Statische vernietigingsgrenzen | 100 MA |
| Afwijking | ≤ 1% |
| Afsluitingsklasse | Klasse IV (FCI 70-2) |
| Intrinsieke veiligheid | ATEX, STCC, GOST |
| Type | Vleugelkleppen |
|---|---|
| Merknaam | Keystone |
| Model | F990 |
| MOQ | 1 set |
| Grootte | DN15 tot DN300 |
| Garantieperiode | 1 jaar |
|---|---|
| Certificeringen | PED, CUTR, ATEX, CRN |
| Toepassingsscenario | Water, stoom, gas, enz. |
| Kritieke Dienst | Vuile dienstverlening, erosie |
| Outputkenmerken | Lineariteit |