| Stroombron | Lokaal |
|---|---|
| Maximale stroom | 30 VDC-conformiteitsspanning |
| Signalcommunicatie | HART 5 of 7 over 4-20mA |
| Stromingskenmerken | Gewijzigd gelijk percentage, lineair |
| Air Supply | 1.4 tot en met 6.0 bar |
| Gewicht | 2,25 kg tot 9,9 kg, afhankelijk van de modelvariant |
|---|---|
| Montage compatibiliteit | Roterende/lineaire actuators |
| Protocollen | Hart 5/7, Foundation Fieldbus, Profibus PA |
| Omgevingstemperatuur | -20 ° C tot +85 ° C (standaard); Opties tot -55 ° C beschikbaar |
| Kleptype | Regelklep |
| Maat | 1 "tot 12" (25 tot 300 mm) |
|---|---|
| Ratings en verbindingen flengt | ANSI 600 - 2500 UNI -DIN 100 - 400; gelast: BW of SW |
| Drukbeoordeling | API 6A 10K of 15K in maten 1 "tot en met 6" |
| Lichaamsmaterialen | koolstofstaal; roestvrij staal; staal-moly |
| Actuators | Model 51/52/53 pneumatische zuiger; Model 87/88 Multi-Spring-opgestopt diafragma; cilinder |
| Behuizing materiaal | Aluminium |
|---|---|
| Statische vernietigingsgrenzen | 100 MA |
| Afwijking | ≤ 1% |
| Afsluitingsklasse | Klasse IV (FCI 70-2) |
| Intrinsieke veiligheid | ATEX, STCC, GOST |
| Type | Vleugelkleppen |
|---|---|
| Merknaam | Keystone |
| Model | F990 |
| MOQ | 1 set |
| Grootte | DN15 tot DN300 |
| Garantieperiode | 1 jaar |
|---|---|
| Certificeringen | PED, CUTR, ATEX, CRN |
| Toepassingsscenario | Water, stoom, gas, enz. |
| Kritieke Dienst | Vuile dienstverlening, erosie |
| Outputkenmerken | Lineariteit |
| Type | Vleugelkleppen |
|---|---|
| Merknaam | Keystone |
| Model | F990 |
| MOQ | 1 set |
| Grootte | DN15 tot DN300 |
| Controlelop | 4 tot 20 MA |
|---|---|
| Bedieningsmedia | Lucht/Gas/Vloeistof |
| Signalcommunicatie | HART 5 of 7 over 4-20mA |
| Rotatiehoek | Min 2,5° max 100° |
| Bewaarplaats | ¥20 tot +70 °C |
| Type | Vleugelkleppen |
|---|---|
| Merknaam | Keystone |
| Model | F990 |
| MOQ | 1 set |
| Grootte | DN15 tot DN300 |
| Product Name | Neles ND7000-serie intelligente klepcontroller |
|---|---|
| Temperatuurbereik | -40... +85 °C / -40... +185 °F, standaardversie |
| Communicatie | HART |
| Beschermingsklasse | IP66 / NEMA 4X behuizing |
| Diagnostiek | - Ja, dat klopt. |