| Productnaam | pneumatische delen ROTORK YTC sptm-5V Slimme Positiezender voor klep |
|---|---|
| Merk | ROTORK YTC |
| model | Sptm-5V |
| matrial | Legering/Staal |
| Klepstijl | instelmechanisme |
| Verstuiver | Pneumatische diafragma-aandrijver (standaard) |
|---|---|
| Voorwaarden | Nieuw |
| toepassing | Ethyleen, luchtscheiding, LNG-vloeibaarheid |
| vermogen | Pneumatisch |
| Toepasselijk medium | Water, olie, vloeibaar gas, etc. |
| Klepaandrijving | Handmatige reset, solenoïde - rechtstreeks optreden |
|---|---|
| Lichaamsmateriaal | Roestvrij staal |
| media | Lucht en water |
| Pijp/Havengrootte | 1/4 " |
| Poorttype | Nptf |
| Trimgroottes | 3 "tot 24" (80 tot 600 mm) |
|---|---|
| Pijpgrootte | 3 "tot 48" (80 tot 1200 mm) |
| Beoordelingen en verbindingen | Flens: ANSI 150 - 2500 UNI -DIN 10 - 400; gelast: BW |
| Lichaamsmaterialen | koolstofstaal; chroommoly |
| Actuators | Model 87/88 multi-spring diafragma; Model 37/38 Spring -diafragma; cilinder |
| Productnaam | Fisher FIELDVUE DLC3010 DLC3020 DLC3020F Digitale niveauscontroleur |
|---|---|
| Merk | VISSER |
| Model | DLC3010 DLC3020 DLC3020F |
| Gevaarlijke Gebiedsclassificatie | Ex h IIC Tx GB |
| Nauwkeurigheid | 0,15 |
| KVS-coëfficiënt | 0,1 0,16 0,25 0,4 0,63 1,0 1,6 2,5 4,0 6,3 10 16 25 40 60 63 80 100 160 200 260 |
|---|---|
| Seat Ø [mm | 1 |
| Omgevingstemperatuur | -40… +60°C |
| Materiaal | Staal |
| Gewicht, ong. | 1.8 kg |
| Werkende Temperatuurwaaier | -40°C aan +85°C |
|---|---|
| Het plaatsen Nauwkeurigheid | Typisch ±0.5% |
| Steun | Verticale of Opgeschorte Opzettende Opties |
| De waaier van de klepslag | Typisch 20mm, 40mm, 60mm, of 100mm |
| Voedingvoltage | 24VDC of 110-240VAC |
| Gebiedsclassificatie | ATEX-Groep II Categorie 2 Gas en Stof |
|---|---|
| certificatie | ATEX, CUTR, PED |
| Communicatie Protocol | 2.0 bar Pneumatisch Signaal |
| Diagnostiek | Nr |
| Inputsignaal | Pneumatisch |
| Het werken | -40° F aan 185° F (- 40° C aan 85° C) |
|---|---|
| Naam | Masoneilansvi FF |
| Luchtvochtigheid | 10 aan Non-condensing 95% |
| Aangepaste steun | OEM, ODM, OBM |
| Het Effect van de leveringsdruk | 0,05% per Psi-Eenheid |
| De Grenzen van de opslagtemperatuur | -58° F aan 185° F (- 50° C aan 85° C) |
|---|---|
| Het Effect van de leveringsdruk | 0,05% per Psi-Eenheid |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Herhaalbaarheid | ± 0,3% Volledige Spanwijdte |
| Temperatuureffect | < 0=""> |