| De Grenzen van de opslagtemperatuur | -58° F aan 185° F (- 50° C aan 85° C) |
|---|---|
| Het Effect van de leveringsdruk | 0,05% per Psi-Eenheid |
| maatwerk ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Herhaalbaarheid | ± 0,3% Volledige Spanwijdte |
| Temperatuureffect | < 0=""> |
| Beveiligingsniveau | IP66 |
|---|---|
| Deadbandaanpassing | Regelbare Deadband om Verschillende Toepassingen aan te passen |
| Kenmerkende functie | Het kan Fouten en Apparatenstatus automatisch ontdekken, en Waarschuwing verstrekken en Snelle Infor |
| Lokale vertoning | LCD Scherm het met 4 digits, dat Huidige Analoge Inputwaarde, Outputwaarde, Vastgestelde Waarde, en |
| Voeding | 12-42V gelijkstroom-Voeding |
| Inputsignaal | 4-20mA gelijkstroom, 1-5V gelijkstroom, 0-10V gelijkstroom, HART Protocol, Enz. |
|---|---|
| Beveiligingsniveau | IP66 |
| Kenmerkende functie | Het kan Fouten en Apparatenstatus automatisch ontdekken, en Waarschuwing verstrekken en Snelle Infor |
| Nauwkeurigheid | Tot 0,075% in de Nominale Omstandigheden |
| Deadbandaanpassing | Regelbare Deadband om Verschillende Toepassingen aan te passen |
| Werkende Temperatuurwaaier | -40℃ aan 70℃ |
|---|---|
| Digitale communicatie interface | Facultatieve RS485 Modbus RTU of de Interface van STICHTINGSfieldbus |
| Beveiligingsniveau | IP66 |
| Deadbandaanpassing | Regelbare Deadband om Verschillende Toepassingen aan te passen |
| Kenmerkende functie | Het kan Fouten en Apparatenstatus automatisch ontdekken, en Waarschuwing verstrekken en Snelle Infor |
| Het vertoningsscherm | LCD het Vertoningsscherm, dat Huidige Positie, Machtsstatus, en Andere Informatie kan tonen |
|---|---|
| Omgevingstemperatuur | -20℃ ~ +70℃ |
| Maximumoutputtorsie | 600 NM |
| Installatiemethode | Steun of Flensinstallatie |
| Voeding | 4V gelijkstroom, 120V AC, of 240V AC |
| Gewicht | 3.5Kg |
|---|---|
| Maximumoutputtorsie | 600 NM |
| Geschatte Druk | Maximum 10 Bar |
| Het vertoningsscherm | LCD het Vertoningsscherm, dat Huidige Positie, Machtsstatus, en Andere Informatie kan tonen |
| Voeding | 4V gelijkstroom, 120V AC, of 240V AC |
| airconditioning | 0,082 tot 0,637 Nm3/u @ 4,1 bar |
|---|---|
| Temperatuur | -52°C tot 85°C (-61,6°F tot 185°F) |
| Materialen | Aluminium zonder koper, roestvrij staal |
| Herhaalbaarheid | ≤0.25% |
| Luchtkap | 30.6 Nm3/h @ 4,1 bar (18 SCFM @ 60 psi) |
| Ingangssignaal | 4-20 MA HART |
|---|---|
| Luchttoevoer | 1.4 tot 10,3 bar (20 tot 150 psig) |
| Beschermingsgraad | IP66 |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C tot 80°C (-40°F tot 176°F) |
| Communicatieprotocol | Hart 6/7 |
| Gebiedsclassificatie | Explosiebestendig, intrinsiek Veilig, niet Brandgevaarlijk, Stofcertificatie CSA, FM, ATEX, IECEx, C |
|---|---|
| Certificaties | CSA, FM, ATEX, IECEx, CUTR, Peso, KG, INMETRO, NEPSI, RCM |
| Communicatie protocol | 4-20mA Analogon |
| Gegevensinterface | Wired |
| diagnostiek | Geen |
| Invoersignaal | Elektrisch |
|---|---|
| Schelpenmateriaal | Industrieel aluminium huis |
| Werktemperatuur | Standaardtemperatuur, Op hoge temperatuur |
| Certificeringen | Explosiebestendige, intrinsiek veilige, niet-brandbare, stofbestendige |
| Modelnummer | 3582i |