| Precisiteit | +/- 0,5% Volledige looptijd |
|---|---|
| Modelnummer | SVI II |
| Werktemperatuur | -50°C tot +85°C |
| Materialen | Aluminium behuizing zonder koper |
| Lineariteit | +/- 1 procent Volledige schaal |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Hysteresis + DeadBand | +/- 0,3% Volledige looptijd |
| Minimumstroomsignaal | 3.2 mA |
| Pneumatiek | Lucht of zoet aardgas |
| Signalcommunicatie | HART 5 of 7 over 4-20mA |
| Ingangsstroomwaaier | 4~20mA gelijkstroom |
|---|---|
| Afmeting aansluiting luchtbron | PT1/4, NPT1/4 |
| De Classificatie van de toegangsbescherming | IP66 |
| Afmeting aansluiting manometer | PT1/8, NPT1/8 |
| Normale werktemperatuurbereik | 30 °C tot 85 °C (standaardtype), 40 °C tot 85 °C (laagtemperatuurtype) |
| Maximale hysteresis | 0.3% |
|---|---|
| Slag bereik | 8-260 mm |
| Modelnummer | SRD991 |
| Inlaatdruk | 1.4-6 bar |
| Lineariteit | < 0,4% van de reisspan |
| Pneumatische werking | Eenvoudig of dubbelwerkend, uitvalveilig, roterend en lineair |
|---|---|
| Materialen | Aluminium behuizing zonder koper |
| De Druk van de luchtlevering | Single-acting (van 1,4 tot 6,9 bar), double-acting (van 1,4 tot 10,3 bar) |
| Herhaalbaarheid | +/- 0,3% Volledige looptijd |
| Minimumstroomsignaal | 3.2 mA |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Luchtlevering | 280 SLPM @ 30psi |
| Modelnummer | industriële robotarm R-1000 iA 80F 6-assige robot voor het laden van machines |
| Lineariteit | +/- 1 procent Volledige schaal |
| Voedingsdruk | 20 tot 150 psi |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Luchtlevering | 280 SLPM @ 30psi |
| Modelnummer | SVI II |
| Kenmerken | Gemakkelijk, eenvoudig, nauwkeurig |
| De Druk van de luchtlevering | Single-acting (van 1,4 tot 6,9 bar), double-acting (van 1,4 tot 10,3 bar) |
| Kenmerkende functies | Verstrekt Statusrapporten en de Fouteninformatie, steunt Materiaalbeheer en Onderhoud |
|---|---|
| Lineariteit | Minder dan 0,5% van de Maximumreiswaarde |
| Afwijking op het absolute nulpunt | Minder dan 0,1% van de Maximumreiswaarde |
| Materiaal | Aluminiumlegering of Roestvrij staal |
| Geschikte media | Niet corrosieve Media zoals Vloeistoffen, Gassen, en Stoom |
| Modelnummer | SP500 |
|---|---|
| Actie | Eenmalige actie / mislukte ventilatie |
| Materiaal van de magnetenbeugel | Het Aluminium van de matrijzengietvorm |
| Het verschepen Gewicht | 2,2 kg |
| Bijlageclassificatie | IP65 |
| Actie | Eenmalige actie / mislukte ventilatie |
|---|---|
| De waaier van het inputsignaal | 3.6 mA |
| Materiaal van de magnetenbeugel | Het Aluminium van de matrijzengietvorm |
| Vermogen | Nieuw |
| Modelnummer | SP500 |