| Air Supply | 1.4 tot en met 6.0 bar |
|---|---|
| De waaier van het inputsignaal | 4-20 mA |
| Grade van bescherming | IP65 |
| Modelnummer | SP7 10-11 |
| Voorwaarde | Nieuw |
| De Grenzen van de opslagtemperatuur | -58° F aan 185° F (- 50° C aan 85° C) |
|---|---|
| Het Effect van de leveringsdruk | 0,05% per Psi-Eenheid |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Herhaalbaarheid | ± 0,3% Volledige Spanwijdte |
| Temperatuureffect | < 0=""> |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Hysteresis + DeadBand | +/- 0,3% Volledige looptijd |
| Minimumstroomsignaal | 3.2 mA |
| Pneumatiek | Lucht of zoet aardgas |
| Signalcommunicatie | HART 5 of 7 over 4-20mA |
| Uitgangsmodules | P/P (3-15 psi) of I/P (4-20 Ma; Optioneel 10-50 Ma) |
|---|---|
| Lever druktolerantie | Tot 150 psi zonder externe regulator |
| Schok- en trillingsbehandeling | Tot 2 g en 500 Hz trillingsfrequentieondersteuning |
| Signaal split bereik | 2-, 3- of 4-weg splitbereik |
| Luchtverbruik | ~ 0,25 SCFM (stabiele toestand) / tot 0,31 SCFM (I / P -module) |
| Invoersignaalbereik | 4-20 mA (gesplitst bereik minimale amplitude 8 mA) |
|---|---|
| Luchttoevoer | 20 tot 100 psig (regelen 5 tot 10 psi boven het veerbereik van de actuator) |
| Actuatorslag | 20 mm tot 150 mm of 55° tot 90° |
| Actie | Eenmalig optreden/uitval/dubbel optreden |
| Bedrijfstemperatuur | -4 °F tot +158 °F |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Lineariteit | +/- 1 procent Volledige schaal |
| De Druk van de luchtlevering | M-900 iA 150P gearticuleerde robot zware mechanische arm snijrobot |
| Kenmerken | Gemakkelijk, eenvoudig, nauwkeurig |
| Precisiteit | +/- 0,5% Volledige looptijd |
| Hoes en hoes Materiaal | Het Aluminium van de matrijzengietvorm |
|---|---|
| Modelnummer | SP500 |
| Kwalificatie van de behuizing | IP65 |
| Werktemperatuur | -10°C tot +80°C |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Productnaam | samson Type 3731-3 3730-2 3730-3 3730-4 3730-5 van instelmechanismeklep en digitaal instelmechanisme |
|---|---|
| Merk | SAMSON |
| Model | 3730 |
| Matriaal | Het staal van aluminium/stainless |
| Klepstijl | Positioner |
| Procescontrole | Flow, druk, temperatuur, niveau |
|---|---|
| Diagnostiek | Ja |
| Stroombron | Lokaal |
| Gebiedsclassificatie | Explosiebestendig, intrinsiek veilig, Fisco, Type N, Flame Proof, niet-inchendig voor FM |
| Communicatieprotocol | 4-20 MA HART |
| Uitgangssnelheid | 4 tot 180 Rpm |
|---|---|
| Modelnummer | DVC6200/ DVC2000/ DVC7k/ DVC510si |
| Media | Gas |
| Torsiewaaier | 10 Nm tot 32 000 Nm |
| Temperatuur van het medium | Hoge temperatuur |