| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Temperatuur van het medium | Normale temperatuur |
| Materiaal van het lichaam | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Portgrootte | 1/2 „; 3/8“; 1 „ |
| Productnaam | Topworx PD -serie Smart Valve Positioner |
|---|---|
| Configureerbare alarmen | (PD100) Nee; (PD200) Ja |
| Luchtstoornisdruk | 2.8 tot 8 bar (40 tot 116 psi) |
| Actuatoractie | Rotary & Linear, Single & Double, Direct (DA) & Reverse (RA) |
| Temperatuurbereik | -40 ° C tot +65 ° C (-40 ° F tot +149 ° F) |
| Devel druk | 0,14 tot 0,7 MPa= 1,4 tot 7 bar = 20 tot 102 psi |
|---|---|
| Bescherming tegen ingress | IP66 |
| gewicht | 2,7 kg/2,8 kg |
| Stroomcapaciteit | 80 LPM (sup = 0,14 MPa) 2,83 CFM (sup = 20 psi) |
| Herhaalbaarheid | ± 0,5% FS |
| Certificeringen | CSA, FM, ATEX, IECEx, CUTR, PED, UL, Peso, KGS, INMETRO, NEPSI, ANZEx |
|---|---|
| Schelpenmateriaal | Industrieel aluminium huis |
| Modelnummer | DVC2000 |
| Garantie | 1 jaar |
| Diagnostiek | - Jawel. |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Minimumstroomsignaal | 3.2 mA |
| Voedingsdruk | 20 tot 150 psi |
| Luchtlevering | 280 SLPM @ 30psi |
| Pneumatiek | Lucht of zoet aardgas |
| Klepgrootte | 1 · 1 ½ · 2 · 2 ½ · 3 · 4 |
|---|---|
| Materiaal | Staal |
| Drukclassificatie | Klasse 125 Klasse 150 Klasse 300 |
| Gewicht, ong. | 1,8 kg |
| Graad van bescherming | IP 54 |
| Materialen | Aluminium behuizing zonder koper |
|---|---|
| Kenmerken | Gemakkelijk, eenvoudig, nauwkeurig |
| Hysteresis + DeadBand | +/- 0,3% Volledige looptijd |
| Modelnummer | SVI II |
| Herhaalbaarheid | +/- 0,3% Volledige looptijd |
| Inputsignaal | 4~20mA gelijkstroom |
|---|---|
| Impedantie | 500Ω (20mA gelijkstroom) |
| Leveringsdruk | 0.14~0.7Mpa |
| Slag | 10~150mm 0~90º |
| Luchtverbinding | PT1/4, NPT1/4 |
| garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Temperatuur van media | Op hoge temperatuur |
| Luchtverbindingen | G of NPT |
| Inputsignaal | 4-20 mA gelijkstroom |
| Lineariteit | <0> |
| Garantie | 3 jaar |
|---|---|
| Modelnummer | DVC6200 |
| Montage-type | Opgezette integraal |
| Gegevensinterface | Draadloos |
| Max Outlet Pressure | 145 psig |