| Diagnostiek | - Nee. |
|---|---|
| Procesbeheersing | Stroom, Druk, Temperatuur, Niveau |
| Communicatieprotocol | 4-20mA analoog |
| Gegevensinterface | Bedraad |
| Invoersignaal | Elektrisch |
| Temperatuurbereik | -40... +85 °C / -40... +185 °F, standaardversie |
|---|---|
| Beschermingsklasse | IP66 / NEMA 4X behuizing |
| Diagnostiek | Ja |
| Mededeling | Hart, Foundation Fieldbus, Profibus PA |
| Verpakking Details | Houten doos + bescherming |
| Instellen | 4 tot 20 ma |
|---|---|
| Valveverplaatsing | 3.6 tot 300 mm |
| Openingshoek | 24 tot 100° |
| Materiaal | Staal |
| Mededeling | HART® veldcommunicatieprotocol |
| Herhaalbaarheid | ≤ ±0,3% |
|---|---|
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Omgevingstemperatuur | -40 ° C tot +80 ° C |
| Luchtverbruik | 0,24 normale m³/u bij 1,4 bar (circa) |
| Devel druk | 1,4 tot 6,9 bar (20 tot 100 psi) |
| Luchtcapaciteit | 30,6 Nm 3/u bij 4,1 bar (18 SCFM bij 60 psi) |
|---|---|
| Herhaalbaarheid | ≤0,25% |
| Luchtverbruik | 0,082 tot 0,637 Nm 3 /h bij 4,1 bar (0,048 tot 0,375 SCFM bij 60 psi |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Verpakking Details | Kartonnen doos |
| Inputsignaal | 4 tot 20 mA |
|---|---|
| Temperatuurwaaier | -40 tot +130 °C |
| Werkende waaier | -10 aan + 114% |
| Naleving | EAC-CE |
| Kenmerk | Lineair |
| Herhaalbaarheid | +/- 0,3% Volledige looptijd |
|---|---|
| Minimumstroomsignaal | 3.2 mA |
| De Druk van de luchtlevering | Single-acting (van 1,4 tot 6,9 bar), double-acting (van 1,4 tot 10,3 bar) |
| Kenmerken | Gemakkelijk, eenvoudig, nauwkeurig |
| Lineariteit | +/- 1 procent Volledige schaal |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Temperatuur van de media | Normale temperatuur |
| Materiaal van het lichaam | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Portgrootte | 1/2 „; 3/8“; 1 „ |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Temperatuur van de media | Normale temperatuur |
| Materiaal van het lichaam | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Portgrootte | 1/2 „; 3/8“; 1 „ |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Temperatuur van het medium | Normale temperatuur |
| Materiaal van het lichaam | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Portgrootte | 1/2 „; 3/8“; 1 „ |