| Garantie | 3 jaar |
|---|---|
| Modelnummer | SRD991 |
| Montage-type | Opgezette integraal |
| Gegevensinterface | Draadloos |
| Max Outlet Pressure | 145 psig |
| Garantie | 3 jaar |
|---|---|
| Modelnummer | DVC6200 |
| Montage-type | Opgezette integraal |
| Gegevensinterface | Draadloos |
| Max Outlet Pressure | 145 psig |
| Garantie | 3 jaar |
|---|---|
| Modelnummer | DVC6200 |
| Montage-type | Opgezette integraal |
| Gegevensinterface | Draadloos |
| Max Outlet Pressure | 145 psig |
| Verpakking Details | Verpakkingstype: kartondoos/niet-berokings houten doos |
|---|---|
| Merknaam | FOXBORO |
| Modelnummer | FOXBORO SRD991 |
| Document | xiangjing valve&instrument ...t .pdf |
| Productnaam | Topworx PD -serie Smart Valve Positioner |
|---|---|
| Configureerbare alarmen | (PD100) Nee; (PD200) Ja |
| Luchtstoornisdruk | 2.8 tot 8 bar (40 tot 116 psi) |
| Actuatoractie | Rotary & Linear, Single & Double, Direct (DA) & Reverse (RA) |
| Temperatuurbereik | -40 ° C tot +65 ° C (-40 ° F tot +149 ° F) |
| Inlaatdruk | 1,4...6 bar |
|---|---|
| Maximale hysteresis | 0.3% |
| Omgevingsluchttemperatuur voor gebruik | -40...80 °C (-40...176 °F) |
| Communicatiepoortprotocol | HART, 4...20 mA Profibus FOUNDATION-veldbus |
| IP graad van bescherming | IP66 |
| Minimale vereiste werkstroom | 3.6 mA |
|---|---|
| De Waaier van de inputdruk | 1.5 tot 6.0 bar |
| Herhaalbaarheid | <0,25% |
| Gewicht van de kleppositionering | 3,5 kg |
| Mededeling | HART 5, 6 en 7 |
| Stroomvoorziening | Lus gevoed door 4-20mA stuursignaal |
|---|---|
| Ladingsvoltage | 11,0 VDC bij 20 mA DC / 10,0 VDC bij 4 mA DC |
| Type acteren | Enkel of dubbel |
| Leveringsmiddel | Lucht of stikstof |
| Digitale communicatie | HART 7 |
| Ingress Protection Rating | IP66 |
|---|---|
| Normale werktemperatuurbereik | -25℃~80℃ (standaardtype) |
| Afmeting aansluiting manometer | PT1/8, NPT1/8 |
| De Waaier van de inputdruk | 0,14 ~ 0,7 mpa |
| Ingangsstroomwaaier | 4~20mA gelijkstroom |
| Kleur | Grijs |
|---|---|
| Werkwijze | Dubbel handelen |
| Herhaalbaarheid | ≤0,25% |
| Temperatuur | -40 ° +85 ° |
| Leveringsmedia | Luchtoliegas |