| Diagnostiek | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Montage-type | Integral gemonteerd |
| Leveringsmedia | Lucht, niet corrosief gas |
| Procescontrole | Stroomdruk Temperatuurniveau |
| Bedrijfstemperatuur | Standaardtemperatuur, Op hoge temperatuur |
| Certificatie | CRN, CUTR, Diffuse emissie, PED, geschikt SIL |
|---|---|
| De kritieke Dienst | Lawaaivermindering, Eroderende Cavitatie, Zwakstroom, de Corrosieve, Algemene Dienst |
| Stroomkenmerken | Gelijk Percentage, Lineaire, Speciale Karakterisering |
| Materiaal | Koolstofstaal, Roestvrij, Duplex, Legering |
| Werkende Temperatuur | Standaardtemperatuur, Op hoge temperatuur |
| Inputsignaal | 4~20mA gelijkstroom |
|---|---|
| Impedantie | 250±15Ω |
| Leveringsdruk | 0.14~0.7Mpa |
| Slag | 10~150mm 0~90º |
| Luchtverbinding | P (NPT) 1/4 |
| Garantie | 3 jaar |
|---|---|
| Modelnummer | DVC6200 |
| Montage-type | Opgezette integraal |
| Gegevensinterface | Draadloos |
| Max Outlet Pressure | 145 psig |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Temperatuur van het medium | Hoge temperatuur |
| Luchtverbindingen | G of NPT |
| Invoersignaal | 4-20 mA gelijkstroom |
| Lineariteit | <0> |
| Garantie | 3 jaar |
|---|---|
| Modelnummer | DVC6200 |
| Montage-type | Opgezette integraal |
| Gegevensinterface | Draadloos |
| Max Outlet Pressure | 145 psig |
| Garantie | 3 jaar |
|---|---|
| Modelnummer | ND9000 |
| Montage-type | Opgezette integraal |
| Gegevensinterface | Draadloos |
| Max Outlet Pressure | 145 psig |
| Garantie | 3 jaar |
|---|---|
| Modelnummer | SRD991 |
| Montage-type | Opgezette integraal |
| Gegevensinterface | Draadloos |
| Max Outlet Pressure | 145 psig |
| Garantie | 3 jaar |
|---|---|
| Modelnummer | DVC6200 |
| Montage-type | Integral gemonteerd |
| Gegevensinterface | Draadloos |
| Max Outlet Pressure | 145 psig |
| Garantie | 3 jaar |
|---|---|
| Modelnummer | DVC6200 |
| Montage-type | Integral gemonteerd |
| Gegevensinterface | Draadloos |
| Max Outlet Pressure | 145 psig |