| Verstuiver | Pneumatische diafragma-aandrijver (standaard) |
|---|---|
| Voorwaarden | Nieuw |
| Toepassing | Ethyleen, luchtscheiding, LNG-vloeibaarheid |
| Kracht | Pneumatische |
| Toepasselijk medium | Water, olie, vloeibaar gas, etc. |
| Warranty | 1 years |
|---|---|
| Customized support | OEM, ODM, OBM |
| Model Number | 6524 184400 |
| Seal | NBR, EPDM, FKM |
| Body material | Brass |
| Communicatie | HART 7 |
|---|---|
| Behuizing en dekking | Aluminium (legering nr. 230) poederbedekt |
| Beschermingsklasse | IP 66/type 4X |
| omgevingstemperatuur | -40 ... 85°C (-40 ... 185°F) |
| Voedingsluchtdruk | 1,4-10 bar (20-145 psig) |
| Vervoerkracht | Loop-aangedreven, 4- 20 mA |
|---|---|
| Hlysterese | < 0=""> |
| Voedingsdruk | 1 14 8 bar / 20-115 psi |
| Luchtkwaliteit | Acc. volgens ISO 8573-1 |
| Beschermingsklasse | IP66, Nema 4x |
| Communication Protocol | 4-20 mA HART |
|---|---|
| Diagnostics | Yes |
| Max Outlet Pressure | 145 psig |
| Operating Temperature | Standard Temperature, High Temperature |
| Packaging Details | Cardboard box + protection |
| Bonnettype | Standaard of warmte verdwenen |
|---|---|
| Trimontwerp | Evenwichtig of onevenwichtig |
| Stromingskenmerken | Gelijk percentage/lineaire/snelle opening |
| Lekkage -rating | ANSI Klasse IV-VI |
| Ruisvermindering | Voldoet aan IEC -normen |
| Communicatieprotocol | 4-20 Ma Hart |
|---|---|
| Ingangssignaal | Elektrisch |
| Bedrijfstemperatuur | Standaardtemperatuur, hoge temperatuur |
| Leveringsmedia | Lucht, aardgas, stikstof |
| Max uitlaatdruk | 145 psig |
| Inlaatdruk | 1,4...6 bar |
|---|---|
| Maximale hysteresis | 0.3% |
| Omgevingsluchttemperatuur voor gebruik | -40...80 °C (-40...176 °F) |
| Communicatiepoortprotocol | HART, 4...20 mA Profibus FOUNDATION-veldbus |
| IP graad van bescherming | IP66 |
| Mededeling | In een deksel |
|---|---|
| Diagnostiek | Ja |
| Temperatuurbereik | -40... +85 °C / -40... +185 °F, standaardversie |
| Beschermingsklasse | IP66 / NEMA 4X behuizing |
| Verpakking Details | Kartonnen doos |
| Invoer | 4-20 mA DC (weerstand 300 Ω) |
|---|---|
| Mededeling | HART6 (AVP102) |
| Luchttoevoer | 140-700 kPa |
| luchtgebruik | 4 L/min (N) enkelwerkend bij balans |
| Maximale stroom | 110 L/min (N) enkelwerkend bij 400 kPa |