| Ingangssignaalopties | 4-20 mA (analoog), HART, FOUNDATION Fieldbus |
|---|---|
| Luchttoevoerdruk | 3-7 bar |
| Beschermingsgraad | IP66 |
| Nauwkeurigheid | ≤ 0,25 % |
| Temperatuurbereik | -52 °C tot +85 °C (-62 °F tot +185 °F) |
| Devel druk | 0,14 tot 0,7 MPa= 1,4 tot 7 bar = 20 tot 102 psi |
|---|---|
| Bescherming tegen ingress | IP66 |
| Gewicht | 2,7 kg/2,8 kg |
| Stroom capaciteit | 80 LPM (sup = 0,14 MPa) 2,83 CFM (sup = 20 psi) |
| Herhaalbaarheid | ± 0,5% FS |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Minimumstroomsignaal | 3.2 mA |
| Voedingsdruk | 20 tot 150 psi |
| Luchtlevering | 280 SLPM @ 30psi |
| Pneumatiek | Lucht of zoet aardgas |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Modelnummer | SVI II |
| De Druk van de luchtlevering | Single-acting (van 1,4 tot 6,9 bar), double-acting (van 1,4 tot 10,3 bar) |
| Pneumatische werking | Eenvoudig of dubbelwerkend, uitvalveilig, roterend en lineair |
| Diagnostiek | Standaarddiagnose, geavanceerde diagnose. |
| Garantie | 3 jaar |
|---|---|
| Modelnummer | DVC6200 |
| Montage-type | Opgezette integraal |
| Gegevensinterface | Draadloos |
| Max Outlet Pressure | 145 psig |
| Garantie | 3 jaar |
|---|---|
| Modelnummer | DVC6200 |
| Montage-type | Opgezette integraal |
| Gegevensinterface | Draadloos |
| Max Outlet Pressure | 145 psig |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Temperatuur van het medium | Normale temperatuur |
| Materiaal van het lichaam | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Portgrootte | 1/2 „; 3/8“; 1 „ |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Temperatuur van de media | Hoge temperatuur |
| Luchtverbindingen | G of NPT |
| Invoersignaal | 4-20 mA gelijkstroom |
| Lineariteit | <0> |
| Signaal - Mededeling | HART 5 of 7 over 4-20mA |
|---|---|
| Diagnostiek | Standaarddiagnose;Geavanceerde diagnose |
| Bouw / Materialen | Aluminium behuizing zonder koper |
| Werktemperatuur | -50°C tot +85°C |
| Voedingsdruk | Enkelwerkend: 20 tot 100 psi max (1,4 tot 6,9 bar) |
| Invoersignaal | Elektrisch |
|---|---|
| Gegevensinterface | Bedraad |
| Positiecontrole | Throttling On/Off Controle, |
| Leveringsmedia | Lucht, Aardgas, Stikstof |
| Procesbeheersing | Stroom, Druk, Temperatuur, Niveau |