| Stroomvoorziening | Lus gevoed door 4-20mA stuursignaal |
|---|---|
| Ladingsvoltage | 11,0 VDC bij 20 mA DC / 10,0 VDC bij 4 mA DC |
| Type acteren | Enkel of dubbel |
| Leveringsmiddel | Lucht of stikstof |
| Digitale communicatie | HART 7 |
| Ingress Protection Rating | IP66 |
|---|---|
| Normale werktemperatuurbereik | -25℃~80℃ (standaardtype) |
| Afmeting aansluiting manometer | PT1/8, NPT1/8 |
| De Waaier van de inputdruk | 0,14 ~ 0,7 mpa |
| Ingangsstroomwaaier | 4~20mA gelijkstroom |
| Kleur | Grijs |
|---|---|
| Werkwijze | Dubbel handelen |
| Herhaalbaarheid | ≤0,25% |
| Temperatuur | -40 ° +85 ° |
| Leveringsmedia | Luchtoliegas |
| Ingangssignaalopties | 4-20 mA (analoog), HART, FOUNDATION Fieldbus |
|---|---|
| Luchttoevoerdruk | 3-7 bar |
| Beschermingsgraad | IP66 |
| Nauwkeurigheid | ≤ 0,25 % |
| Temperatuurbereik | -52 °C tot +85 °C (-62 °F tot +185 °F) |
| Devel druk | 0,14 tot 0,7 MPa= 1,4 tot 7 bar = 20 tot 102 psi |
|---|---|
| Bescherming tegen ingress | IP66 |
| Gewicht | 2,7 kg/2,8 kg |
| Stroom capaciteit | 80 LPM (sup = 0,14 MPa) 2,83 CFM (sup = 20 psi) |
| Herhaalbaarheid | ± 0,5% FS |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Minimumstroomsignaal | 3.2 mA |
| Voedingsdruk | 20 tot 150 psi |
| Luchtlevering | 280 SLPM @ 30psi |
| Pneumatiek | Lucht of zoet aardgas |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Modelnummer | SVI II |
| De Druk van de luchtlevering | Single-acting (van 1,4 tot 6,9 bar), double-acting (van 1,4 tot 10,3 bar) |
| Pneumatische werking | Eenvoudig of dubbelwerkend, uitvalveilig, roterend en lineair |
| Diagnostiek | Standaarddiagnose, geavanceerde diagnose. |
| Garantie | 3 jaar |
|---|---|
| Modelnummer | DVC6200 |
| Montage-type | Opgezette integraal |
| Gegevensinterface | Draadloos |
| Max Outlet Pressure | 145 psig |
| Garantie | 3 jaar |
|---|---|
| Modelnummer | DVC6200 |
| Montage-type | Opgezette integraal |
| Gegevensinterface | Draadloos |
| Max Outlet Pressure | 145 psig |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Temperatuur van het medium | Normale temperatuur |
| Materiaal van het lichaam | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Portgrootte | 1/2 „; 3/8“; 1 „ |