| Input Signal | Electric |
|---|---|
| Data Interface | Wired |
| Supply Media | Non Corrosive Gas |
| Process Control | Flow, Pressure, Temperature, Level |
| Position Control | Throttling Control, On/Off |
| Positiecontrole | Throttling Control, aan/uit |
|---|---|
| Procescontrole | Flow, druk, temperatuur, niveau |
| Leveringsmedia | Lucht, aardgas, stikstof |
| Max uitlaatdruk | 145 psig |
| Verpakking Details | Kartonnen doos |
| Signaal - Mededeling | HERT 7 over 4-20mA |
|---|---|
| Diagnostiek | Klepstandstellerdiagnostiek/geavanceerde diagnostiek/online klepdiagnostiek |
| Bouw / Materialen | Kopervrije aluminium behuizing/optionele 316SS-behuizing |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C aan +85°C |
| Pneumatische werking | Enkelwerkend, fail safe/roterend en lineair |
| Productnaam | DVC6200 SIS Digital-instelmechanisme |
|---|---|
| Gegevensinterface | Getelegrafeerd |
| Inputsignaal | Elektrisch, Pneumatisch |
| Maximum Afzetdruk | 145 psi |
| Krachtbron | Lokaal |
| Gecontroleerde variabele (reiswaaier) | 7,5 tot 60 mm, met hefboomuitbreiding: 7,5 tot 90 mm |
|---|---|
| Signaaldruk pst (output) | Max. 0 tot 6,0 bar (0 tot 90 psi) |
| Kenmerk | Lineair kenmerk |
| Hysterese | < 0=""> |
| Richting van actie | Omkeerbaar |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Aangepaste steun | OEM, ODM, OBM |
| Temperatuur van Media | Lage Temperatuur, Middelgrote Temperatuur |
| Groottewaaier | 3/4“ door 8“ (20 door 200 mm) |
| Lichaamsmateriaal | koolstofstaal; roestvrij staal; staal-moly |
| Aanhangsel | Buizen- of wandbevestiging |
|---|---|
| Opzettende positie | Verticaal, condensat afvoer naar beneden |
| Omgevingstemperatuur | -40... +60°C |
| Materiaal | Staal |
| Gewicht, ong. | 10,8 kg |
| Controlesignaal | 4-20 mA |
|---|---|
| Materiaal | Koolstofstaal, Roestvrij, Duplex, Legering |
| Outputkenmerken | Lineariteit |
| Grootte van de klep | NPS 1, NPS 2 |
| Werktemperatuur | Standaardtemperatuur |
| Werktemperatuur | Standaardtemperatuur |
|---|---|
| Stromingskenmerken | Gelijk percentage |
| Controlesignaal | 4-20 mA |
| Drukklasse | Voor de toepassing van deze richtlijn wordt het gebruik van de in bijlage I vermelde chemische stoff |
| Afsluitingsklasse | Klasse IV (FCI 70-2) |
| Gegevensinterface | Draadloos |
|---|---|
| Diagnostiek | - Ja, dat klopt. |
| Invoersignaal | Elektrisch |
| Max Outlet Pressure | 145 psig |
| Montage-type | Integral gemonteerd |