| Aanhangsel | Buizen- of wandbevestiging |
|---|---|
| Opzettende positie | Verticaal, condensat afvoer naar beneden |
| Omgevingstemperatuur | -40... +60°C |
| Materiaal | Staal |
| Gewicht, ong. | 10,8 kg |
| Product Name | Fisher DVC6200 SIS Valve Positioner |
|---|---|
| Gegevensinterface | Wiredz |
| Ingangssignaal | Elektrisch, Pneumatisch |
| Positiecontrole | Aan/uit, modulatie, besturing, monitoring, partiële slagtest |
| Leveringsmedia | Lucht, aardgas |
| Type | Vleugelkleppen |
|---|---|
| Merknaam | Keystone |
| model | F990 |
| MOQ | 1 set |
| grootte | DN15 tot DN300 |
| I/O aantal | 1, 16, 8, 32, 256, 64, 128 |
|---|---|
| Type | PLC EtherCAT koppelmodule |
| Geheugen | ROM, Fram, FLASHGEHEUGEN, Ram, Datageheugen, I/O-geheugen, EPROM, EEPROM |
| Pakket | 100% origineel pakket |
| Communicatie -interface | Modbus, CC-Link, Modubus, Profibus, I/O-link, CAN-bus, DeviceNet, EtherCAT, Rs485 |
| naam | KIMRAY Pneumatische ABY 318 de REGELGEVER PR-D van FGT met het instelmechanisme van Flowserve 3000MD |
|---|---|
| Verbindingstype | 150RF |
| Lichaamsstijl | Door Lichaam |
| Versieringstype | gelijk percentage |
| Verbindingsklasse | Klasse VI |
| Gecontroleerde variabele (reiswaaier) | 7,5 tot 60 mm, met hefboomuitbreiding: 7,5 tot 90 mm |
|---|---|
| Signaaldruk pst (output) | Max. 0 tot 6,0 bar (0 tot 90 psi) |
| Kenmerk | Lineair kenmerk |
| Hysterese | < 0=""> |
| Richting van actie | Omkeerbaar |
| Productnaam | De Drukuitrusting van de bot700ptpk2 Pneumatische Test |
|---|---|
| Merk | BOT |
| Model | 700PTPK2 |
| Seat, Hoofdklep | CTFE, Vespel SP21 |
| Bonnet, achter-GLB, Lichaam | Messing, 303 Roestvrij staal, Roestvrij staal 316 |
| Naam van het product | Slim het instelmechanisme elektro pneumatisch instelmechanisme van KOSO PPA801 |
|---|---|
| Merken | KOSO |
| Model | PPA801 |
| Artikel 2 | legering/staal |
| Stylus van de klep | Positioner |
| Verf | Grijze polyurethaan (categorie C4 volgens ISO 12944-2) |
|---|---|
| Certificering van gevaarlijke gebieden | ATEX / FM / CSA / IEC Intrinsic |
| Modelnummer | SVI1000/SVI2/SVI3 |
| Producten | Positioner |
| Omgevingstemperatuurgrenswaarden | -50 °C tot 85 °C (-58 °F tot 185 °F) |
| Type | Digitaal Klepinstelmechanisme |
|---|---|
| Gegevensinterface | Draadloos |
| Montage-type | Integral gemonteerd |
| Positiecontrole | Throttling On/Off Controle, |
| Diagnostiek | - Ja, dat klopt. |