| Productnaam | Chinese regelkleppenstandsteller Flowserve Logix 3200-serie 3200MD-28-D6-E-04-40-0G-00 Asco-regelaar |
|---|---|
| Model | 3200MD-28-D6-E-04-40-0G-00/3200MD-28-D6-E-04-40-0G-0F |
| temperatuur van media | Hoge temperatuur |
| Druk | Hoge druk |
| Bedrijfstemperatuur | -20 tot 55 ° C (-4 tot 122 ° F) |
| Productnaam | Chinese de bolklep van merkwuzhong met de klepinstelmechanisme van Flowserve 3200MD en de regelgever |
|---|---|
| Model | Globe-klep |
| temperatuur van media | Hoge temperatuur |
| Druk | Hoge druk |
| Bedrijfstemperatuur | -20 tot 55 ° C (-4 tot 122 ° F) |
| Productnaam | ABB valve positioner TZIDC-210 TZIDC-220 digitale positioner en fisher 67CFR regulator voor Chinese |
|---|---|
| Brandnaam | ABB |
| model | TZIDC-210 TZIDC-220 |
| Matrial | Legering/Staal |
| Klepstijl | instelmechanisme |
| Productnaam | ABB valve positioner TZIDC-210 TZIDC-220 digitale positioner en fisher 67CFR regulator voor Chinese |
|---|---|
| Merk | ABB |
| Model | TZIDC-210 TZIDC-220 |
| Matriaal | Legering/staal |
| Klepstijl | Positioner |
| Naam van het product | Pneumatische Samson 73,7 - - klep van de de controle Roterende stop van DIN de Pneumatische met digi |
|---|---|
| merk | Samson |
| model | 73.7 - pneumatisch - DIN |
| Matrial | legering/staal |
| KLEPstijl | Roterende stopklep |
| Naam van het product | Pneumatische Samson 73,3 - - klep van de de controlebol van DIN de Pneumatische met VISSER 3661 digi |
|---|---|
| merk | Samson |
| model | 73.3- pneumatisch - DIN |
| Matrial | legering/staal |
| KLEPstijl | Globe afsluiter |
| Productnaam | Fisher DVC2000 Digitale Valve Positioner en China Quick-Change Single-Seat Pneumatic Control Valve |
|---|---|
| Temperatuur van de media | Laagtemperatuur, hoogtemperatuur, andere |
| Media | Meerdere media |
| Werkdrukbereik | Aangepast |
| Bedrijfstemperatuur | Standaardtype (P): -45°C tot +250°C |
| Naam van het product | BR 8a de Pneumatische klep van de controlebol met DN 15 aan de klepgrootte van DN 50 en het instelme |
|---|---|
| Versie | DIN |
| merk | Samson |
| model | BR pneumatische 8a - - DIN |
| Matrial | legering/staal |
| Productnaam | CChinese Regelklep Flowserve Logix 3200 Serie 3200MD-28-D6-E-04-40-0G-00 Klep Psotitioner met Asco 3 |
|---|---|
| Model | 3200MD-28-D6-E-04-40-0G-00/3200MD-28-D6-E-04-40-0G-0F |
| temperatuur van media | Hoge temperatuur |
| Druk | Hoge druk |
| Bedrijfstemperatuur | -20 tot 55 ° C (-4 tot 122 ° F) |
| Lichaamscategorie | ANSI klasse 150 tot 4500, JIS10K tot 63K |
|---|---|
| Rangeability | 501:1 tot 20:1 |
| Gemiddelde temperatuur | -100°C tot 600°C |
| Nominale druk | 1.6MPa tot 6.4MPa |
| Tipe kamertemperatuur | -40℃ aan 230℃ |