| Afwijking | ≤ 1% |
|---|---|
| Media | Gas |
| Signaalbereik | 4 tot 20 ma |
| De richting van de actie | Omkeerbaar |
| Gevoeligheid | ≤ 0,1% |
| type van de klep | kleppositieregelaar |
|---|---|
| Instellingspunt | 4 tot 20 MA |
| Grade van bescherming | IP 66/NEMA 4X |
| Voedingsdruk | 1.4 tot en met 7 bar (20 tot en met 105 psi) |
| Kenmerkende Afwijking | ≤ 1% |
| temperatuur van media | Normale temperatuur |
|---|---|
| Matriaal- | Legering/staal |
| Gevoeligheid | ± 0,2% FS |
| Voeding | Twee-draads, 4-20 Ma 10,0 tot 30,0 VDC |
| Lichaamsmateriaal | Roestvrij staal, koolstofstaal, gietijzer |
| Temperatuur van het medium | Temperatuur op hoge temperatuur, Lage, Middelgrote Temperatuur, Normale Temperatuur |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Kracht | Pneumatische |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM's |
| Minimumstroom | 3.6 MA voor display 3.8 MA voor gebruik |
| Type | 4763 Electropneumatische positioner |
|---|---|
| Gecontroleerde variabele (reisbereik) | 7,5 tot 60 mm, met hendelverlenging: 7,5 tot 90 mm |
| Gebruik | Drossering |
| Aanhangsel aan | Lineaire actuator, enkelwerkend |
| Controlelop | 4 tot 20 ma; 0 tot 20 ma; 1 tot 5 ma |
| Voorwaarde | Nieuw origineel |
|---|---|
| Functie | kleppositieregelaar |
| Voorraad | op voorraad |
| type | Klepstandsteller, pneumatische actuator, kleplichaam |
| Verpakking Details | Op basis van vraag |
| Voorwaarde | Nieuw origineel |
|---|---|
| Functie | kleppositieregelaar |
| Voorraad | op voorraad |
| type | Klepstandsteller, pneumatische actuator, kleplichaam |
| Verpakking Details | Op basis van vraag |
| Voorwaarde | Nieuw origineel |
|---|---|
| Functie | kleppositieregelaar |
| Voorraad | op voorraad |
| type | Klepstandsteller, pneumatische actuator, kleplichaam |
| Verpakking Details | Op basis van vraag |
| Instellingspunt | 4 tot 20 MA |
|---|---|
| Openingshoek | 24 tot 100° |
| Grade van bescherming | IP 66/NEMA 4X |
| Kenmerkende Afwijking | ≤ 1% |
| Voedingsdruk | 1.4 tot en met 7 bar (20 tot en met 105 psi) |
| Type | Hogedruk differentieelregelklep met meerdere lagen mouwen |
|---|---|
| Verbindingstype | Flens, socketlas, stuiklas |
| Flensgezichtstype | FF, RF, RJ, TG, MFM |
| Flens standaard | JIS B2201, ASME B16.5, JB/T79, HG20592 |
| Verbindingsgrootte | SW 32~80mm, BW 65~600mm |