| Naam van het product | Samson 3241 Pneumatische controleklep met Vissers3582i digitaal instelmechanisme |
|---|---|
| Brandnaam | SAMSON |
| Model | 3222 reeksen |
| Matrial | Legering/Staal |
| Grootte | 2-12 duim |
| Materiaal | Nodular ductiel ijzer, warmtebehandeld |
|---|---|
| Controlesignaal | 4-20 mA |
| Verpakking | PFA, doorzichtig, gesmolten |
| Basisfout | ± 1% |
| Verbindingen | Flanken |
| Verbindingen | Flanken |
|---|---|
| Materiaal | Nodular ductiel ijzer, warmtebehandeld |
| nominale diameter | DN15~DN600 |
| Type zitring | Kegelvormig, afgesloten met O-ring |
| Verpakking | PFA, doorzichtig, gesmolten |
| NAAM | De controleklep van Trunnball DL van Flowservekogelkleppen met 3200MD-het instelmechanisme van de co |
|---|---|
| Kleptype | Kogelklep |
| Model | Cryogene Kogelklep |
| Merk | Valbart |
| Subtype | Tap-opgezet |
| Productnaam | samson controleklep met instelmechanisme 3766,3767 klepinstelmechanisme met 3241/3375 Elektrische Co |
|---|---|
| Merk | SAMSON |
| Model | 3767 3766 |
| Matrial | Legering/Staal |
| Klepstijl | instelmechanisme |
| Naam | De Controleklep van China met het Instelmechanisme 67CFR van Samson 3730-1 Elektro Pneumatische het |
|---|---|
| Model | 3730-1 |
| Type | Elektro Pneumatisch Instelmechanisme |
| Merk | samson |
| Vastgesteld punt | 4 tot 20 mA |
| Productnaam | Chinese pneumatische regelklep met Samson 3730 3731 klepstandsteller en 3963 magneetventiel met voor |
|---|---|
| Merk | Samson |
| Model | 3730 3731 Valve positioner |
| Artikel 2 | legering/staal |
| Torsen | 34~13500Nm |
| Naam van het product | 3256 de pneumatische klep NPS ½ van de Controlebol aan de Klepgrootte van NPS 12 met DVC-instelmecha |
|---|---|
| merk | Samson |
| model | pneumatische Controle 3256 |
| Matrial | legering/staal |
| KLEPstijl | Globe afsluiter |
| Productnaam | Samson Digital Valve Positioner 3725 voor Smart Positioner van de drukregelklep |
|---|---|
| Merk | Samson |
| Model | 3725 |
| Matriaal- | Het staal van aluminium/stainless |
| Stylus van de klep | Positioner |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Naam van het product | Samsun 3251 besturingsklep en 3271/3277 |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM-producten |
| Temperatuurbereik | -320 tot +842 °F (-196 tot +450 °C) |
| Std. Materialen | Gietijzer, Koolstofstaal, Roestvrij staal, Monel |