| Modelnummer | SVI2 |
|---|---|
| Opslagtemperatuurlimieten | -58 ° F tot 200 ° F (-50 ° C tot 93 ° C) |
| Relatieve vochtigheid | 10 tot 90% niet-condenserend |
| Snelle tijdelijke burst | Geen effect bij 2 kV |
| Aangepaste ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Lichaamstype | Vlinderklep van gegoten lichaam |
|---|---|
| Lichaamsgrootte | 3" (80A) ~ 60" (1500A) |
| Lichaamscategorie | ANSI-klasse 150~900, JIS 5K~63K |
| Vloeibare temperatuur | -45°C~+600°C |
| Verbindingen | Wafeltype, Wafeltype |
| Klepgrootte | DN 25 tot 250 NPS 1 tot 10 |
|---|---|
| Materiaal | Staal |
| Nominale Druk | PN 10 aan PN 40 cl 150 en 300 |
| Gewicht, ong. | 1.8 kg |
| Temperatuurwaaier van Middel | – 100 tot +400 °C – 148 tot +752 °F |
| Verbinding | 3/4 |
|---|---|
| Certificering | CCC |
| Productnaam | Fisher 2625 serie Volume Boosters |
| Kleptype | Volumeverhogers |
| Packaging Details | 10X20X20 Cm |
| Verbindingstype | Ontwerp met geflensd uiteinde |
|---|---|
| Temperatuurbereik | -17°C tot +230°C |
| Drukclassificatie | PN16 PN20 PN25 PN40 PN50 PN63 PN100 PN110 Klasse 150 300 600 |
| Nominale maat | DN15 tot DN600 1/2" tot 24" |
| Flensnormen | ASME B16.5 JIS B2201 HG/T 20592 20615 JB/T 79,1 79,2 GB/T 9112 |
| Verpakking Details | kartonnen/houten kistverpakking |
|---|---|
| Levertijd | 6-8 weken |
| Betalingscondities | T/T |
| Levering vermogen | 800 reeksen per jaar |
| Plaats van herkomst | China |
| Temperatuurbereik | -40... +85 °C / -40... +185 °F, standaardversie |
|---|---|
| Beschermingsklasse | IP66 |
| Mededeling | Hart, Foundation Fieldbus, Profibus PA |
| Goedkeuringen | Beschikbaar voor HART-, PROFIBUS-PA- en FOUNDATION Fieldbus-netwerken |
| Verpakking Details | Kartonnen doos |
| Min./ Max.Current | Min./ Max.Current |
|---|---|
| Luchtverbruik | Sup = 1,4 ~ 6 bar |
| Beschermingsklasse | IP66 |
| Lichaamsmateriaal | Aluminium |
| Luchttoevoerdruk | 1.4 - 7,0 bar (20 - 100 psi) |
| Certificeringen | CSA, FM, ATEX, IECEx, CUTR, Peso, KGS, INMETRO, NEPSI, RCM |
|---|---|
| Communicatieprotocol | 4-20mA analoog |
| Gegevensinterface | Bedraad |
| Diagnostiek | Nee |
| Ingangssignaal | Elektrisch |
| Maximale hysteresis | 0.3% |
|---|---|
| Slag bereik | 8-260 mm |
| Modelnummer | SRD991 |
| Inlaatdruk | 1.4-6 bar |
| Lineariteit | < 0,4% van de reisspan |