| Position Control | Throttling Control, On/Off |
|---|---|
| Max Outlet Pressure | 145 Psig |
| Condition | New And Origin |
| Certifications | CSA, FM, ATEX, IECEx, CUTR, Peso, KGS, INMETRO, NEPSI, TIIS, Natural Gas Certified |
| Warranty | one year |
| Garantie | 3 jaar |
|---|---|
| Modelnummer | DVC6200 |
| Montagetype | Integraal gemonteerd |
| Gegevensinterface | bedraad |
| Max uitlaatdruk | 145 psig |
| Diagnostiek | Ja |
|---|---|
| Ingress bescherming | Ip66 / type 4x |
| Bedrijfstemperatuur | -55 ° C tot +85 ° C (-67 ° F tot +185 ° F) |
| Communicatieprotocol | Analog, Hart, Foundation Fieldbus, discrete I/O |
| Verpakking Details | Kartonnen doos + bescherming |
| Gewicht | 3,5 kg |
|---|---|
| Voltagevoorziening (maximaal) | 30 Vdc |
| Minimale vereiste werkstroom | 3.6 mA |
| Herhaalbaarheid | <0,25% |
| Invoersignaalbereik | 4 - 20 mA HART |
| Verpakking Details | kartonnen/houten kistverpakking |
|---|---|
| Levertijd | 6-8 weken |
| Betalingscondities | T/T |
| Levering vermogen | 800 reeksen per jaar |
| Plaats van herkomst | China |
| Uitgangsmodules | P/P (3-15 psi) of I/P (4-20 Ma; Optioneel 10-50 Ma) |
|---|---|
| Lever druktolerantie | Tot 150 psi zonder externe regulator |
| Schok- en trillingsbehandeling | Tot 2 g en 500 Hz trillingsfrequentieondersteuning |
| Signaal split bereik | 2-, 3- of 4-weg splitbereik |
| Luchtverbruik | ~ 0,25 SCFM (stabiele toestand) / tot 0,31 SCFM (I / P -module) |
| Uitgangsmodules | P/P (3-15 psi) of I/P (4-20 Ma; Optioneel 10-50 Ma) |
|---|---|
| Lever druktolerantie | Tot 150 psi zonder externe regulator |
| Schok- en trillingsbehandeling | Tot 2 g en 500 Hz trillingsfrequentieondersteuning |
| Signaal split bereik | 2-, 3- of 4-weg splitbereik |
| Luchtverbruik | ~ 0,25 SCFM (stabiele toestand) / tot 0,31 SCFM (I / P -module) |
| Signaalbereik | 4-20MA |
|---|---|
| Voedingsluchtdruk | 1,4-10 bar (20-145 psig) |
| Omgevingstemperatuur | -40 ... 85°C (-40 ... 185°F) |
| Beschermingsklasse | IP 66/type 4X |
| Behuizing en dekking | Aluminium (legering nr. 230) poederbedekt |
| Bedrijfstemperatuur | -50°C tot +85°C |
|---|---|
| Leveringsdruk (single-acting) | 20 tot 100 psi max (1,4 tot 6,9 bar) |
| Luchtlevering | 280 SLPM @ 30psi |
| past bij veel toepassingen | Roterend of lineair; op afstand of lokaal |
| Leveringsdruk (dubbelwerken) | 20 tot en met 150 psi max. |
| Diagnostiek | Ja |
|---|---|
| Bouw / Materialen | Aluminium behuizing zonder koper |
| Bedrijfstemperatuur | -50°C tot +85°C |
| Pneumatische werking | Enkel- of dubbelwerkend, fail safe/roterend en lineair |
| Leveringsdruk (single-acting) | 20 tot 100 psi max (1,4 tot 6,9 bar) |