| Materiaal | Roestvrij staal |
|---|---|
| Max. verwerkingsdruk | PN 40, klasse 150, 20K |
| Invoer | Statusinvoer 4-20 mA |
| Mate van bescherming | IP66/67, type 4X behuizing IP69 |
| Gemiddelde temperatuurbereik | -20 tot +150 ° C (-4 tot +302 ° F) |
| Materiaal | Roestvrij staal |
|---|---|
| Max. verwerkingsdruk | PN 40, klasse 150, 20K |
| Invoer | Statusinvoer 4-20 mA |
| Mate van bescherming | IP66/67, type 4X behuizing IP69 |
| Gemiddelde temperatuurbereik | -20 tot +150 ° C (-4 tot +302 ° F) |
| Connectiviteit | Flens |
|---|---|
| Materiaal | Roestvrij staal, ABS, metaal |
| Standaard Medium temperatuurbereik | -50 tot +150 °C (-58 tot +302 °F) |
| Max. verwerkingsdruk | PN40 / Cl. 300 / 20K |
| Meetbereik | 0 tot 2 200.000 kg/u (0 tot 80 840 lb/min) |
| Massastroom (gas) | ± 0.25% |
|---|---|
| Max. metingsfout | ±0,10% (standaard) / ±0,05% (PremiumCal-optie) |
| Volume-stroom (vloeistof) | ± 0,10 % |
| Dichtheid (vloeistof) | ±0,0005 G/cm³ |
| Meetbereik | 0 tot 2 200.000 kg/u (0 tot 80 840 lb/min) |
| Gewicht | 10-20 kg |
|---|---|
| Materiaalcertificaten | 3.1 Materiaal NACE MR0175/MR0103, PMI; Lasproef volgens EN ISO, ASME, NORSOK |
| Productveiligheid | CE, C-tick, EAC-markering |
| Functionele veiligheid | Functionele veiligheid volgens IEC 61508, toepasbaar in veiligheidsrelevante toepassingen volgens IE |
| Model | Proline Promass F 500 |
| Precisiteit | Standaard: maximaal 0,05 % |
|---|---|
| Procestemperatuur | -40°C...+110°C |
| Nominale temperatuur | -40~200℃ |
| Communicatie-interface | Afhankelijk van het specifieke instrument |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Precisiteit | ±0,5 % |
|---|---|
| Meetbereik | 4 dm3/min tot 9600 m3/h |
| Gemiddeld | Olie, water, lucht, gas |
| Max. procesdruk | PN 40, klasse 300, 20K |
| Connectiviteit | Flanke |
| Gemiddelde temperatuurbereik | Standaard: -40 tot +260 °C (-40 tot +500 °F) |
|---|---|
| Nauwkeurigheid | ±0,75% |
| materiaal | Roestvrij staal, legering |
| Max. verwerkingsdruk | PN 100, klasse 600, 20K |
| Digitale Mededeling | HART, PROFIBUS PA, FOUNDATION Fieldbus |
| Gewicht | 10-20 kg |
|---|---|
| Materiaalcertificaten | 3.1 Materiaal NACE MR0175/MR0103, PMI; Lasproef volgens EN ISO, ASME, NORSOK |
| Productveiligheid | CE, C-tick, EAC-markering |
| Functionele veiligheid | Functionele veiligheid volgens IEC 61508, toepasbaar in veiligheidsrelevante toepassingen volgens IE |
| Model | Proline Promass F 500 |
| Goedkeuring; Zender + sensor | ATEX+IECEx; Z0/1, Z21, Ex de, IIC/IIIC |
|---|---|
| Voeding | Gelijkstroom 24V |
| Output; Input 1 | Modbus RS485 |
| Uitvoer; Invoer 2 | 4-20mA |
| Uitgang; Ingang 3 | Configureerbare I/O is standaard uitgeschakeld |