| Productnaam | Promag W 300, 5W3B50, DN50 2 " |
|---|---|
| Verbindingsmethode | Flens |
| Huisvesting | Aluminium, gecoat |
| Stroomvoorziening | AC 100 ... 240V/DC 24V |
| Output; Input | 4-20mA Hert |
| Medium | Vloeistof, gas, stoom |
|---|---|
| Nauwkeurigheid | +/-1%, +/-0,75%, +/-0,65% |
| Stroomsnelheid | 0,2 tot 2100 m³/u (0,15 tot 1520 ft³/min) |
| Max. verwerkingsdruk | PN 100, klasse 600, 20K |
| Digitale Mededeling | HART, PROFIBUS PA, FOUNDATION Fieldbus |
| Productnaam | drukmeting Prosonic M FMU40 niveaumeting verschildruktransmitter voor Endress+Hauser |
|---|---|
| Model | FMU40 |
| Kritieke Dienst | Lawaaivermindering, Eroderende Cavitatie, Corrosieve Zwakstroom, |
| Merk | Endress+Hauser |
| Materiaal | Koolstofstaal, Roestvrij, Duplex, Legering |
| Precisiteit | ±0,5 % |
|---|---|
| Meetbereik | 4 dm3/min tot 9600 m3/h |
| Gemiddeld | Olie, water, lucht, gas |
| Max. procesdruk | PN 40, klasse 300, 20K |
| Connectiviteit | Flanke |
| Het ontwerpvoorwaarden van het kleplichaam | PN16 |
|---|---|
| Grootte | 340*240*240mm |
| Gewicht | 82kg |
| PMA - Maximum - toelaatbare druk | 16 bar g |
| TMA - Maximum - toelaatbare temperatuur | 220℃ |
| Model | Spirax Sarco HV3 Bronze Bodied Globe Stop Kleppen voor stoomwaterolieluchttoepassingen met handwiel |
|---|---|
| Verbindingstype | 2 draad |
| Uitgangssignaal | 4 ~ 20 mA gelijkstroom |
| Merk | spirax sarco |
| Bus/sensor | 4-20 mA Zender |