| Gemiddelde temperatuurbereik | Standaard: -40 tot +260 °C (-40 tot +500 °F) |
|---|---|
| Nauwkeurigheid | ±0,75% |
| materiaal | Roestvrij staal, legering |
| Max. verwerkingsdruk | PN 100, klasse 600, 20K |
| Digitale Mededeling | HART, PROFIBUS PA, FOUNDATION Fieldbus |
| Communication Interface | Depends On Specific Instrument |
|---|---|
| Material | Stainless Steel, Aluminum, Etc. |
| Wetted Material | Stainless Steel; 316 / 316L And CF3M |
| Rated Temperature | -40~200℃ |
| Temperature Accuracy | ±0.5 OC |
| Meetprincipe | draaikolk |
|---|---|
| Druk | 2.5-6.4mpa |
| Gevoeligheid | Tot 150: 1 |
| Mate van bescherming | IP66 |
| HAVEN | Hoofdhavens in China |
| Ontwerp | 40mm sensor, roestvrij staal |
|---|---|
| Het werk pressureProtocol | 2-10 bar |
| Afdichtmateriaal | nitrilrubber |
| Maximale uitlaatdruk | 450 psig/31,0 bar |
| Gebruik | Differentiële drukregelaar |
| Stirring Rate | 1500r/min±15r/min |
|---|---|
| Warranty | Up To 5-year Limited Warranty |
| Pressure | 2.5-6.4Mpa |
| Stability | ±1.0%FS/30min |
| Temperature Compensation | (0.1 To 60.0)oC (auto Or Manual) |
| Gebruik | Differentiële drukregelaar |
|---|---|
| Middelgroot Type | Water/GAS/stoom |
| Maat | 1/2" 3/4" 1" |
| Benaderende Gewichten | 3.2~16kg |
| Het werk pressureProtocol | 2-10 bar |
| Precisiteit | Standaard: maximaal 0,05 % |
|---|---|
| Procestemperatuur | -40°C...+110°C |
| Nominale temperatuur | -40~200℃ |
| Communicatie-interface | Afhankelijk van het specifieke instrument |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Nauwkeurigheid | ±0,5 % |
|---|---|
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Meetbereik | 0,5 m3/u tot 263000 m3/u |
| Nominaal diameter bereik | DN 25 tot en met 3000 ((1 tot en met 120") |
| Max. verwerkingsdruk | PN 40, klasse 300, 20K |
| Mate van bescherming | IP66 |
|---|---|
| Oplossing | Hoge resolutie |
| Garantie | Tot de beperkte garantie van 5 jaar |
| Type verbinding | Ingepast/Van een flens voorzien |
| Druk | 2.5-6.4mpa |
| Medium | Water, Gas, Steam |
|---|---|
| Max. process pressure | PN 100, Class 600, 20K |
| Digital communication | HART, PROFIBUS PA, FOUNDATION Fieldbus |
| Degree of protection | IP66/67 |
| Medium temperature range | Standard: -40 to +260 °C (-40 to +500 °F) |