| Max. verwerkingsdruk | PN 100, klasse 600, 20K |
|---|---|
| Outputs | 4-20 mA HART (passief) |
| Digitale Mededeling | HART, PROFIBUS PA, FOUNDATION Fieldbus |
| Max. metingsfout | Volume stroom (standaard): ±0,5 % o.r. ± 1 mm/s (0,04 in/s) |
| Voeding | Gelijkstroom 12 tot 35 V |
| Precisiteit | Standaard: maximaal 0,05 % |
|---|---|
| Procestemperatuur | -40°C...+110°C |
| Nominale temperatuur | -40~200℃ |
| Communicatie-interface | Afhankelijk van het specifieke instrument |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Gewicht | 10-20 kg |
|---|---|
| Materiaalcertificaten | 3.1 Materiaal NACE MR0175/MR0103, PMI; Lasproef volgens EN ISO, ASME, NORSOK |
| Productveiligheid | CE, C-tick, EAC-markering |
| Functionele veiligheid | Functionele veiligheid volgens IEC 61508, toepasbaar in veiligheidsrelevante toepassingen volgens IE |
| Model | Proline Promass F 200 |
| Leakage Rating | ANSI Class IV-VI |
|---|---|
| Mounting | Flanges, Threads, Various Antennae |
| Rated Temperature | -40~200℃ |
| Display Type | LCD Or LED Display |
| Temperature Accuracy | ±0.5 OC |
| Outside Interface | WAN, USB Available |
|---|---|
| Model | 3051 |
| Size | 1/2 - 4 Inch |
| Standard | GB/T 7305-2003 |
| Supply | Pneumatic |
| Type verbinding | Ingepast/Van een flens voorzien |
|---|---|
| HAVEN | Hoofdhavens in China |
| Temperatuurcompensatie | (0,1 tot 60,0) oC (auto of hand) |
| Stromingskenmerken | Lineair, Gelijk Percentage, het Snelle Openen |
| Meetprincipe | draaikolk |
| Measurement Principle | Vortex |
|---|---|
| Connection Type | Threaded/Flanged |
| Warranty | Up To 5-year Limited Warranty |
| Degree Of Protection | IP66 |
| Wetted Material | Stainless Steel; 316 / 316L And CF3M |
| Medium | Vloeistof, gas, stoom |
|---|---|
| Nauwkeurigheid | +/-1%, +/-0,75%, +/-0,65% |
| Stroomsnelheid | 0,2 tot 2100 m³/u (0,15 tot 1520 ft³/min) |
| Max. verwerkingsdruk | PN 100, klasse 600, 20K |
| Digitale Mededeling | HART, PROFIBUS PA, FOUNDATION Fieldbus |
| Eindstijl | FNPT |
|---|---|
| Normen en goedkeuringen | ASTM A126 Klasse B Body |
| Garantie | 1 jaar |
| Materiaal | gietijzer |
| Voorwaarde | Nieuw |