| naam | De KLEPPEN TYPEN g-4 REEKSEN Druk dieRegelgevers voor Ventilator verminderen, Ventilators, Ventilato |
|---|---|
| merk | cash |
| model | G-4 |
| Verbindingen | Ingepaste NPTF |
| Maximum aanvankelijke druk | 600 psig (barg 41,3) |
| naam | KLEP g-60 REEKSEN Druk dieRegelgevers voor drogers, waterdistributie, biomassaboiler en machtsboiler |
|---|---|
| merk | cash |
| model | G-60 |
| Verbindingen | Ingepaste NPTF |
| De inhamdruk strekt zich Water/lucht uit | 250 tot 700 psig (barg 17,2 tot 48,3) |
| Toepassing | ALGEMENE |
|---|---|
| Materiaal | Roestvrij Staal |
| Temperatuur van Media | normale temperatuur |
| Druk | Middelgrote Druk |
| macht | Pneumatisch |
| naam | De reeks van de gasdrukregelaar B34 125 psig-druk die klep voor Itron verminderen |
|---|---|
| merk | Itron |
| model | B31 |
| Modelversies | R, N, IMN, IMR, IMRV, M |
| De Opties van het kleplichaam (duim) | 3/4, 1, 1-1/4 NPT |
| Benaderend Gewicht | 8 pond / 3,6 kg |
|---|---|
| Mogelijkheden voor hoge temperaturen | -20° tot 400°F / -29 tot 204° |
| De Waaiers van de afzetdruk | 10 tot 225 psig / 0,69 tot 15,5 bar |
| Maximale inlaatdruk (lucht en gas) | 6000 psig / 414 bar |
| Poortgrootte | Aangepast |
| Toepassing | ALGEMENE |
|---|---|
| Materiaal | Roestvrij Staal |
| Temperatuur van Media | Middelgrote temperatuur |
| Druk | Middelgrote Druk |
| macht | Pneumatisch |
| Toepassing | ALGEMENE |
|---|---|
| Materiaal | Roestvrij Staal |
| Temperatuur van Media | Middelgrote temperatuur |
| Druk | Middelgrote Druk |
| macht | Pneumatisch |
| Toepassing | ALGEMENE |
|---|---|
| Materiaal | Roestvrij Staal |
| Temperatuur van Media | Middelgrote temperatuur |
| Druk | Middelgrote Druk |
| macht | Pneumatisch |
| Toepassing | ALGEMENE |
|---|---|
| Materiaal | Roestvrij Staal |
| Temperatuur van Media | Middelgrote temperatuur |
| Druk | Middelgrote Druk |
| macht | Pneumatisch |
| Toepassing | commerciële keuken |
|---|---|
| Materiaal | Gieten |
| Temperatuur van Media | Middelgrote temperatuur |
| Druk | Lage Druk |
| macht | Pneumatisch |