| Standaard of niet-standaard | Standaard |
|---|---|
| Communicatieprotocol | 4-20 MA HART |
| Nauwkeurigheid | ±0,50% van de outputspanne (onafhankelijke lineariteit) |
| Rangedown | Tot 10:1 (5:1 voor bereik 1) |
| Media | gas |
| Product name | China Pneumatic Bellows Control Valve |
|---|---|
| Nominal diameter | DN15 ~ DN300 |
| Nominal pressure | PN16/25/40/63/100 |
| Operating temperature | -45℃~ 350℃ |
| Valve body material | Cast steel, chromium-molybdenum steel, stainless steel |
| Garantie | 3 jaar |
|---|---|
| Modelnummer | SRD991 |
| Montage-type | Opgezette integraal |
| Gegevensinterface | Draadloos |
| Max Outlet Pressure | 145 psig |
| Garantie | 3 jaar |
|---|---|
| Modelnummer | SRD991 |
| Montage-type | Opgezette integraal |
| Gegevensinterface | Draadloos |
| Max Outlet Pressure | 145 psig |
| Signaalbereik | 4-20MA |
|---|---|
| Voedingsluchtdruk | 1,4-10 bar (20-145 psig) |
| Omgevingstemperatuur | -40 ... 85°C (-40 ... 185°F) |
| Beschermingsklasse | IP 66/type 4X |
| Behuizing en dekking | Aluminium (legering nr. 230) poederbedekt |
| Media | Gas |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Signaalwaaier | 4 tot 20 MA |
| Statische vernietigingsgrenzen | 100 MA |
| Grade van bescherming | IP 66/NEMA 4X |
| Gevoeligheid | ≤ 0,1% |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Minimumstroom | 3.6 MA voor display 3.8 MA voor gebruik |
| Temperatuur | ≤ 0,15 %/10 K |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM's |
| Voeding | 24 V gelijkstroom (minimaal 9,5 V voor analoge besturing, 10 V voor HART) |
|---|---|
| Omgevingstemperatuurbereik | -40°C tot 85°C (-40°F tot 185°F) standaard; uitgebreide opties beschikbaar |
| Materiaal | Behuizing van aluminiumlegering (standaard) of roestvrij staal (optioneel). |
| Standaard of niet-standaard | Standaard |
| Nauwkeurigheid | ±0,50% van de outputspanne (onafhankelijke lineariteit) |