| Signaalbereik | 4-20MA |
|---|---|
| Voedingsluchtdruk | 1,4-10 bar (20-145 psig) |
| Omgevingstemperatuur | -40 ... 85°C (-40 ... 185°F) |
| Beschermingsklasse | IP 66/type 4X |
| Behuizing en dekking | Aluminium (legering nr. 230) poederbedekt |
| Beveiligingsniveau | IP66 |
|---|---|
| Deadbandaanpassing | Regelbare Deadband om Verschillende Toepassingen aan te passen |
| Kenmerkende functie | Het kan Fouten en Apparatenstatus automatisch ontdekken, en Waarschuwing verstrekken en Snelle Infor |
| Lokale vertoning | LCD Scherm het met 4 digits, dat Huidige Analoge Inputwaarde, Outputwaarde, Vastgestelde Waarde, en |
| Voeding | 12-42V gelijkstroom-Voeding |
| Signaalwaaier | 4 tot 20 MA |
|---|---|
| Media | Gas |
| Minimumstroom | 3.6 MA voor display 3.8 MA voor gebruik |
| Temperatuur van het medium | Temperatuur op hoge temperatuur, Lage, Middelgrote Temperatuur, Normale Temperatuur |
| Grade van bescherming | IP 66/NEMA 4X |
| Inputsignaal | 4-20mA gelijkstroom, 1-5V gelijkstroom, 0-10V gelijkstroom, HART Protocol, Enz. |
|---|---|
| Beveiligingsniveau | IP66 |
| Kenmerkende functie | Het kan Fouten en Apparatenstatus automatisch ontdekken, en Waarschuwing verstrekken en Snelle Infor |
| Nauwkeurigheid | Tot 0,075% in de Nominale Omstandigheden |
| Deadbandaanpassing | Regelbare Deadband om Verschillende Toepassingen aan te passen |
| Afwijking | ≤ 1% |
|---|---|
| Toepassing | Industriële sector |
| De richting van de actie | Reversibel |
| Temperatuur | ≤ 0,15 %/10 K |
| Gevoeligheid | ≤ 0,1% |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM's |
|---|---|
| Afwijking | ≤ 1% |
| Kracht | Pneumatische |
| Hysteresis | ≤ 0,3 % |
| Temperatuur van het medium | Temperatuur op hoge temperatuur, Lage, Middelgrote Temperatuur, Normale Temperatuur |
| Temperatuur | ≤ 0,15 %/10 K |
|---|---|
| Hysteresis | ≤ 0,3 % |
| Minimumstroom | 3.6 MA voor display 3.8 MA voor gebruik |
| Toepassing | Industriële sector |
| Temperatuur van het medium | Temperatuur op hoge temperatuur, Lage, Middelgrote Temperatuur, Normale Temperatuur |
| Inlaatdruk | 1,4...6 bar |
|---|---|
| Maximale hysteresis | 0.3% |
| Omgevingsluchttemperatuur voor gebruik | -40...80 °C (-40...176 °F) |
| Communicatiepoortprotocol | HART, 4...20 mA Profibus FOUNDATION-veldbus |
| IP graad van bescherming | IP66 |
| Minimumstroom | 3.6 MA voor display 3.8 MA voor gebruik |
|---|---|
| Signaalwaaier | 4 tot 20 MA |
| Temperatuur van het medium | Temperatuur op hoge temperatuur, Lage, Middelgrote Temperatuur, Normale Temperatuur |
| Grade van bescherming | IP 66/NEMA 4X |
| De richting van de actie | Reversibel |
| Rangedown | Tot 10:1 (5:1 voor bereik 1) |
|---|---|
| Uitgangssignaal | Luchtdruk tot 145 psig (10 bar) |
| Omgevingstemperatuur | -10 tot +60°C, -10 tot +60°C, -10 tot +60°C |
| Voeding | 24 V gelijkstroom (minimaal 9,5 V voor analoge besturing, 10 V voor HART) |
| Precisie | Hoog |