| Spanning | 110 V/220 V |
|---|---|
| Haven | Hoofdhavens in China |
| Communicatieprotocol | HART |
| Aard van de aandrijver | 160 Cm2 · 320 Cm2 |
| Connectin | 1/4 NPT |
| De richting van de actie | Reversibel |
|---|---|
| Signaalwaaier | 4 tot 20 MA |
| Hysteresis | ≤ 0,3 % |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM |
| Media | Gas, stoom, water |
| Air Supply | 1.4 tot en met 6.0 bar |
|---|---|
| De waaier van het inputsignaal | 4-20 mA |
| Grade van bescherming | IP65 |
| Modelnummer | SP7 10-11 |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Minimumstroom | 3.6 MA voor display 3.8 MA voor gebruik |
|---|---|
| Afwijking | ≤ 1% |
| De richting van de actie | Reversibel |
| Garantie | 1 jaar |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM's |
| Opslagtemperatuurlimieten | -58 ° F tot 185 ° F (-50 ° C tot 85 ° C) |
|---|---|
| Levert drukeffect | 0,05% per PSI -eenheid |
| Ondersteuning op maat | OEM, ODM, OBM |
| Herhaalbaarheid | ± 0,3% volledige spanwijdte |
| Temperatuureffect | <0,005% /° F typisch; -40 ° F tot 180 ° F (<0,01% /° C) |
| Opslagtemperatuurlimieten | -58 ° F tot 185 ° F (-50 ° C tot 85 ° C) |
|---|---|
| Levert drukeffect | 0,05% per PSI -eenheid |
| Ondersteuning op maat | OEM, ODM, OBM |
| Herhaalbaarheid | ± 0,3% volledige spanwijdte |
| Temperatuureffect | <0,005% /° F typisch; -40 ° F tot 180 ° F (<0,01% /° C) |
| Toepassing | Algemeen |
|---|---|
| Materiaal | Afgietsel |
| Temperatuur van media | Middelgrote temperatuur |
| Druk | Middelgrote Druk |
| Macht | Pneumatisch |
| Opslagtemperatuurlimieten | -58 ° F tot 185 ° F (-50 ° C tot 85 ° C) |
|---|---|
| Levert drukeffect | 0,05% per PSI -eenheid |
| Ondersteuning op maat | OEM, ODM, OBM |
| Herhaalbaarheid | ± 0,3% volledige spanwijdte |
| Temperatuureffect | <0,005% /° F typisch; -40 ° F tot 180 ° F (<0,01% /° C) |
| Opslagtemperatuurlimieten | -58 ° F tot 185 ° F (-50 ° C tot 85 ° C) |
|---|---|
| Levert drukeffect | 0,05% per PSI -eenheid |
| Ondersteuning op maat | OEM, ODM, OBM |
| Herhaalbaarheid | ± 0,3% volledige spanwijdte |
| Temperatuureffect | <0,005% /° F typisch; -40 ° F tot 180 ° F (<0,01% /° C) |