| Verbinding | Flanke, klem, draad, gezond verstand draad |
|---|---|
| Diameter Nominal | 2.5 |
| Standards | API 6DSS/6A ASME B16.34 BPVC Sec. VIII |
| Aangepaste ondersteuning | OEM-producten |
| Aanhangsel aan | Lineaire actuator, enkelwerkend |
| Operating Pressure | 2.7 Bar (40 Psig)~12 Bar (174 Psig) |
|---|---|
| Voltage Tolerance | ±10% |
| producttype | Valvepositie |
| Aanhangsel aan | Lineaire actuator, enkelwerkend |
| Nominale diameter | 2.5 |
| STRUCTURE | Vermindering van druk |
|---|---|
| Normen | API 6DSS/6A ASME B16.34 BPVC Sec. VIII |
| Beschermingsklasse | IP66 |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Voltagetolerantie | ± 10% |
| Operating Pressure | 2.7 Bar (40 Psig)~12 Bar (174 Psig) |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Normen | API 6DSS/6A ASME B16.34 BPVC Sec. VIII |
| Structure | Pressure Reducing |
| Diameter Nominal | 2.5 |
| Afmeting van de actuator | 2-12 duim |
|---|---|
| Programmeertaal | G-Code/C/C++/Python |
| Temperatuur van de media | Hoge temperatuur |
| Druk | 0.2-1.0Mpa |
| Werkluchtdruk | 0.3 tot en met 0,7 MPa |
| Model | spirax sarco sp7-10, van SP7-11 en van SP7-12 Slimme klepinstelmechanismen met EZ-controleklep |
|---|---|
| Verbindingstype | draad 2 |
| Outputsignaal | 4 ~ 20 mA gelijkstroom |
| Merk | Spirax Sarco |
| Bus/Sensor | 4-20 mA Zender |
| Actie | Eenmalig optreden/uitval/dubbel optreden |
|---|---|
| Air Supply | 1.4 tot en met 6.0 bar |
| Afwijking | ≤ 0,5% |
| Werktemperatuur | −40 aan 85 °C |
| Luchtverbindingen | 1⁄4" NPT Vrouw |
| Spanning | 110 V/220 V |
|---|---|
| Haven | Hoofdhavens in China |
| Communicatieprotocol | HART |
| Aard van de aandrijver | 160 Cm2 · 320 Cm2 |
| Connectin | 1/4 NPT |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Temperatuur van de media | Hoge temperatuur |
| Luchtverbindingen | G of NPT |
| Invoersignaal | 4-20 mA gelijkstroom |
| Lineariteit | <0> |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Temperatuur van de media | Hoge temperatuur |
| Luchtverbindingen | G of NPT |
| Invoersignaal | 4-20 mA gelijkstroom |
| Lineariteit | <0> |