| Communicatieplatform | In een deksel |
|---|---|
| Type | Digitale kleppositieer |
| Devel druk | 20 - 100 psi (1.4 - 7 bar) |
| Garantie | 1 jaar |
| Materiaal van de schaal | Industriële aluminiumbehuizing |
| Naam | Van de het instelmechanismelogix 3200MD-28 controle van het klepinstelmechanisme digitaal de klepins |
|---|---|
| Merk | LOGIX |
| Model | LOGIX 3200MD |
| Subtype | Digitaal |
| Luchtcapaciteit | 20 4 Nm3 /h @ 4 bar (12 SCFM @ 60 psi) |
| Communicatieplatform | HART |
|---|---|
| Type | Digitaal Klepinstelmechanisme |
| Voedingsdruk | 20 - 100 Psi (1.4 7 Bar) |
| Certificeringen | ATEX, FM, IEC en CSA-goedkeuringen. |
| Garantie | 1 jaar |
| Productnaam | spirax het instelmechanismeprijs van de sarcoklep voor het slimme elektro pneumatische instelmechani |
|---|---|
| Model | EP500 |
| Temperaturen. waaier | -30°C aan +85°C |
| Merk | Westlock |
| Schacht en hardware | roestvrij staal |
| Inputsignaal | 3-15psi |
|---|---|
| Temperatuurwaaier | 0-60℃ |
| Verbindingstype | Flens, Draad, Contactdoos |
| Materiaal | Aluminium, Staal, Roestvrij staal |
| Type | Pneumatisch |
| Producten | Digitale positioner |
|---|---|
| Leveringsmedia | Lucht, niet corrosief gas |
| Max Outlet Pressure | 101 psig |
| Montage-type | Integral gemonteerd |
| Garantie | 1 jaar |
| enkelvoudig gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Subtype | Digitaal |
| Merknaam | Fish-er |
| Verzendingswijzen | DHL |
| Toepassing | Industrieel |
| Communicatieprotocol | Hart, 4-20MA analoog |
|---|---|
| Ingangssignaal | Elektrisch |
| Bedrijfstemperatuur | Standaardtemperatuur, hoge temperatuur |
| Leveringsmedia | Lucht, niet -corrosief gas |
| Max uitlaatdruk | 101 psig |
| Pneumatiek | Lucht of zoet aardgas |
|---|---|
| Voeding | 4-20mA |
| Verbindingen (Supply and Actuator) | 1/2 "NPT |
| Nauwkeurigheid | ± 0,5% Volledige lengte |
| Ventieltype | regelklep |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Type | Digitaal Klepinstelmechanisme |
| Lineariteit | +/- 1 procent Volledige schaal |
| Hysteresis + DeadBand | +/- 0,3% Volledige looptijd |
| Modelnummer | SVI II |