| Productnaam | Chinese besturingsklep met slimme positioner SVI2-21113111 Valve positioner en rotork YTC YT-200 YT- |
|---|---|
| Model | SVI2-21113111 |
| Maat | 3/4 "tot 8" |
| Levering | Pneumatisch |
| Merk | Masonelisch |
| Werktemperatuur | -50°C tot +85°C |
|---|---|
| Pneumatiek | Lucht of zoet aardgas |
| Voedingsdruk | 20 tot 150 psi |
| Herhaalbaarheid | +/- 0,3% Volledige looptijd |
| Type | Digitaal Klepinstelmechanisme |
| Certificeringen | ATEX, FM, IEC en CSA-goedkeuringen. |
|---|---|
| Modelnummer | SVI1000 |
| Voorwaarde | nieuw en van oorsprong |
| Voedingsdruk | 20 - 100 Psi (1.4 7 Bar)0,07 mm |
| Garantie | 1 jaar |
| Procesbeheersing | Stroom, Druk, Temperatuur, Niveau |
|---|---|
| Diagnostiek | - Nee, niet echt. |
| Type | Digitaal Klepinstelmechanisme |
| Certificeringen | CSA, FM, ATEX, IECEx, CUTR, Peso, KGS, INMETRO, NEPSI, RCM |
| Schelpenmateriaal | Industrieel aluminium huis |
| Model | spirax het instelmechanismeprijs van de sarcoklep voor het slimme elektro pneumatische instelmechani |
|---|---|
| Verbindingstype | draad 2 |
| Outputsignaal | 4 ~ 20 mA gelijkstroom |
| Merk | Spirax Sarco |
| Bus/Sensor | 4-20 mA Zender |
| Productnaam | flowserve positioner 520MD pneumatische klep positioner met voorraad |
|---|---|
| Model | SA/CL |
| temperatuur van media | Hoge temperatuur |
| Druk | Hoge druk |
| Bedrijfstemperatuur | -20 tot 55 ° C (-4 tot 122 ° F) |
| Naam | Instelmechanisme van de Masoneilansvi3 het Digitale Klep |
|---|---|
| Merk | Masoneilan |
| Model | SVI3 |
| Gewicht | 3.3kg |
| Bouw/Materialen | Koper-vrije Aluminiumhuisvesting |
| Productnaam | Het Instelmechanisme van de controleklep |
|---|---|
| Model | SA/CL |
| temperatuur van media | Hoge temperatuur |
| Druk | Hoge druk |
| Bedrijfstemperatuur | -20 tot 55 ° C (-4 tot 122 ° F) |
| Naam van het product | Position Master ABB digitale klepstandsteller voor drukregelklep EDP300 serie slimme klepstandstelle |
|---|---|
| Merk | ABB |
| Model | EDP300 |
| Matrial | Legering/Staal |
| Klepstijl | drukregelaars |
| Productnaam | Origineel flowserveinstelmechanisme UAS Logix 3200 instelmechanisme van de M.D. het pneumatische dig |
|---|---|
| Model | SA/CL |
| Temperatuur van media | Op hoge temperatuur |
| Druk | Hoge druk |
| Werkende temperatuur | -20 aan 55°C (- 4 aan 122°F) |