| Modelnummer | SVI II |
|---|---|
| Stroomvoorziening | 4-20 mA |
| Signalcommunicatie | HART 5 of 7 over 4-20mA |
| Diagnostiek | Standaarddiagnose, geavanceerde diagnose. |
| Digitale valve positionerType | Digitaal Klepinstelmechanisme |
| Gegevensinterface | Draadloos |
|---|---|
| Invoersignaal | Elektrisch |
| Positiecontrole | Throttling On/Off Controle, |
| Modelnummer | DVC6200 |
| Procesbeheersing | Stroom, Druk, Temperatuur, Niveau |
| Naam van het product | KOSO EPA801 slimme positioner elektropneumatische positioner |
|---|---|
| Merk | KOSO |
| Model | EPA801 |
| Artikel 2 | legering/staal |
| Stylus van de klep | Positioner |
| Pneumatiek | Lucht of zoet aardgas |
|---|---|
| Precisiteit | +/- 0,5% Volledige looptijd |
| Voedingsdruk | 20 tot 150 psi |
| Luchtlevering | 280 SLPM @ 30psi |
| Type | Digitaal Klepinstelmechanisme |
| NAAM | De klep van de de kleppenbtv controle van vlinderl met het digitale instelmechanisme van 3800MD voor |
|---|---|
| Merk | Durco |
| Model | BTV |
| Kleptype | Vleugelklep |
| Subtype | Gevoerd |
| Model | spirax het instelmechanismeprijs van de sarcoklep voor het slimme elektro pneumatische instelmechani |
|---|---|
| verbindingstype | 2 draad |
| Outputsignaal | 4 ~ 20 mA gelijkstroom |
| merk | spirax sarco |
| Bus/Sensor | 4-20 mA Zender |
| Productnaam | Slimme posititioner van ROTORK YTC ytc klep van de 3300 reeksen de elektrische controle met klep van |
|---|---|
| Merk | ROTORK |
| Model | Yt-3300 |
| Matrial | Legering/Staal |
| Klepstijl | instelmechanisme |
| Gegevensinterface | Draadloos |
|---|---|
| Ingangssignaal | Elektrisch |
| Positiecontrole | Throttling On/Off Controle, |
| Modelnummer | DVC6200 |
| Procescontrole | Stroom, druk, temperatuur, niveau |
| Product Name | Neles ND7000 ND9000-serie digitale ventiel positioner |
|---|---|
| Temperatuurbereik | -40... +85 °C / -40... +185 °F, standaardversie |
| Beschermingsklasse | IP66 |
| Communicatie | HERT, STICHTING Fieldbus, Profibus-PA |
| type van de klep | Regelklep |
| Productnaam | NELES ND7000 Intelligente klepcontroller |
|---|---|
| Mededeling | In een deksel |
| Diagnostiek | Ja |
| Beschermingsklasse | IP66 |
| Temperatuurbereik | -40... +85 °C / -40... +185 °F, standaardversie |