| Product Name | Neles ND7000 ND9000-serie digitale ventiel positioner |
|---|---|
| Temperatuurbereik | -40... +85 °C / -40... +185 °F, standaardversie |
| Beschermingsklasse | IP66 |
| Communicatie | HERT, STICHTING Fieldbus, Profibus-PA |
| type van de klep | Regelklep |
| Positiecontrole | Throttling Control, aan/uit |
|---|---|
| Max uitlaatdruk | 145 psig |
| Voorwaarde | Nieuw en oorsprong |
| Certificeringen | CSA, FM, ATEX, IECEX, CUTR, PESO, KGS, INMETRO, NEPSI, TIIS, NATUURGAS Certified |
| Garantie | Eén jaar |
| Communicatieprotocol | 4-20 Ma Hart |
|---|---|
| Diagnostiek | Ja |
| Max uitlaatdruk | 145 psig |
| Gegevensinterface | bedraad |
| Positiecontrole | Throttling Control, aan/uit |
| Productnaam | samson Type 3731-3 3730-2 3730-3 3730-4 3730-5 van instelmechanismeklep en digitaal instelmechanisme |
|---|---|
| Merk | SAMSON |
| Model | 3730 |
| Matriaal | Het staal van aluminium/stainless |
| Klepstijl | Positioner |
| type van de klep | Regelklep |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM's |
| Invoersignaal | Elektrisch |
| Max Outlet Pressure | 145 psig |
| Product Name | Fisher DVC6200 SIS Valve Positioner |
|---|---|
| Gegevensinterface | Wiredz |
| Ingangssignaal | Elektrisch, Pneumatisch |
| Positiecontrole | Aan/uit, modulatie, besturing, monitoring, partiële slagtest |
| Leveringsmedia | Lucht, aardgas |
| Stroomvoorziening | Lus gevoed door 4-20mA stuursignaal |
|---|---|
| Ladingsvoltage | 11,0 VDC bij 20 mA DC / 10,0 VDC bij 4 mA DC |
| Type acteren | Enkel of dubbel |
| Leveringsmiddel | Lucht of stikstof |
| Digitale communicatie | HART 7 |
| Kleptype | Kogelklep, vlinderklep, membraanklep |
|---|---|
| Devel druk | 20 tot 100 psi (gefilterde, droge, olievrije lucht) |
| Luchtverbruik | 0,9 SCFM @ 20 psi |
| Luchtverbindingen | 1/4 "NPT |
| Bedrijfstemperatuur | -4 tot 176 °F |
| Poort | hoofdhavens |
|---|---|
| Naam van het product | het instelmechanisme van de controleklep |
| Verpakking Details | Verpakkingstype: de Afmeting van de kartondoos: Gewicht: Ong. 3.5Kg/set |
| Levering vermogen | 100 reeks/Reeksen per Week |
| Plaats van herkomst | Duitsland |
| Poort | hoofdhavens |
|---|---|
| Trefwoord | het instelmechanisme van de controleklep |
| Andere Naam | elektronisch configureerbaar instelmechanisme |
| Functie | Hoge luchtcapaciteit |
| Verpakking Details | Verpakkingstype: de Afmeting van de kartondoos: Gewicht: Ong. 3.5Kg/set |