| Productnaam | Slim het instelmechanisme elektro pneumatisch instelmechanisme van KOSO PPA801 |
|---|---|
| Merk | Koso |
| Model | PPA801 |
| Matriaal | Legering/staal |
| Klepstijl | Positioner |
| Naam van het product | Slim het instelmechanisme elektro pneumatisch instelmechanisme van KOSO PPA801 |
|---|---|
| Merken | KOSO |
| Model | PPA801 |
| Artikel 2 | legering/staal |
| Stylus van de klep | Positioner |
| Montage | Directe montage op lineaire (steel) of roterende (ISO 5211) actuatoren |
|---|---|
| Ingangs-/uitgangsverbindingen | Leidingingangen of integrale connectoren |
| Behuizing | Minimaal IP66 / NEMA 4X; Explosieveilige opties beschikbaar |
| Lineariteit | ±0,5% tot ±2,0% van spanwijdte |
| De druk van de outputlucht | 0 tot 100% van toevoerdruk |
| Type | Elektropneumatische/pneumatische klepstandsteller |
|---|---|
| Voedingsluchtdruk | Typisch 1,4 tot 7 bar (20 tot 100 psig) |
| Goedkeuringen voor gevaarlijke gebieden | ATEX, IECEx, FM, CSA (voor gecertificeerde modellen) |
| Ingangssignaal (pneumatisch) | 3-15 psi (0,2-1,0 bar) |
| Proces-/kleptemperatuurbereik | -196°C tot+450°C |
| naam | Valtekteken Acht capaciteiten van de de klep de hogere stroom van de bolcontrole met 520 MD+ instelm |
|---|---|
| merk | Valtek |
| model | Teken Acht |
| Kleptype | Lineaire Controle |
| Subtype | Lineaire Bol/Hoek |
| naam | CONTROLEkleppen - CAVCONTROL ASME B16.34 MET HET INSTELMECHANISME VAN PMV D20 |
|---|---|
| merk | Valtek |
| model | CAVCONTROL |
| Kleptype | CAVITATIEoplossing |
| Subtype | Cavitatieverwijdering |
| Voedingsdruk | 20 - 100 Psi (1.4 7 Bar) |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Certificeringen | ATEX, FM, IEC en CSA-goedkeuringen. |
| Type | Digitaal Klepinstelmechanisme |
| Communicatieplatform | HART |
| Input Signal | Electric |
|---|---|
| Operating Temperature | Standard Temperature, High Temperature |
| Power Source | Local |
| Communication Protocol | 4-20 mA HART |
| Diagnostics | Yes |
| Product Name | Fisher DVC6200 SIS Valve Positioner |
|---|---|
| Gegevensinterface | Wiredz |
| Ingangssignaal | Elektrisch, Pneumatisch |
| Positiecontrole | Aan/uit, modulatie, besturing, monitoring, partiële slagtest |
| Leveringsmedia | Lucht, aardgas |
| Kalibratie | Instelbaar in veld (nul, bereik, actie) |
|---|---|
| Type | Elektropneumatische/pneumatische klepstandsteller |
| Goedkeuringen voor gevaarlijke gebieden | ATEX, IECEx, FM, CSA (voor gecertificeerde modellen) |
| Toevoerluchtaansluiting | 1/4" NPT (standaard) |
| Ingangssignaal (pneumatisch) | 3-15 psi (0,2-1,0 bar) |